Stará Říše potvrdila roli favorita

21

Bystrc pokračuje v černé sérii a tentokrát vysoko prohrála ve Staré Říši.

Domácí po poločase vedli

V prvním poločase se 135 diváků fotbalem příliš nebavilo. Náznaky šancí byly k vidění na obou stranách, ale Jícha i Herink byli oporami svých týmů. Jeidná branka prvního poločasu padla ve 33. minutě, kdy se Oleh Kvych nejlépe zorientoval před brankou hostů a z dorážky otevřel skóre - 1:0. O minutu později to pro hosty vypadalo ještě hůře. Hladký nakopl Hekerleho a sudí Niederle vytasil červenou kartu.

Domácí navyšovali vedení

Domácí hru oživilo střídaní po hodině hry, kdy se do hry dostal Moravec s Cejpkem, kteří hru domácího týmu oživili. Prvně jmenovaný v 72. minutě uklidnil domácí tým po Plichtově pěkné akci a zvýšil na 2:0. Cejpek o minutu později zakončil přesnou střelou centr do vápna - 3:0. Závěr patřil domácímu Plichtovi, který se prosadil hned dvakrát. Nejprve v 82. minutě využil přihrávku Nehyby - 4:0. Poté se prosadil po přihrávce Moravce - 5:0.

Stará Říše jede v dalším kole do Žďáru nad Sázavou. Bystrc hostí Tasovice.

FSC Stará Říše
Luděk Kováčik (trenér): V první půli jsme se nemohli dostat do hry. Dělal nám problémy vítr, který srážel míče mimo hřiště. Iniciativu jsme přebrali až po gólu a vyloučení. Soupeř začal ve druhém poločase odpadávat, začali jsme hrát po zemi a skóre se navýšilo. S výsledkem jsem spokojený, s předvedenou hrou nikoli.

M. Jícha [-] - P. Příborský [-] , R. Nehyba [-] , A. Šmíd [-] , R. Cipruš [-] , L. Hekerle [-] , A. Plichta [-] , M. Vacek [-] (60. J. Cejpek [-] ) , O. Kvych [-] , P. Heide [-] , V. Švarc [-] (60. M. Moravec [-] )