Humpolec prohrál i potřetí

14

V souboji nováčků se radoval Lanžhot. Humpolec zůstává bez bodu.

Hosté po poločase vedli

V Humpolci se odehrál souboj nováčků soutěže. Zatímco s domácími se počítá v boji na konci tabulky. Lanžhot může patřit k černým konům soutěže.

Domácí před více než třemi stovkami diváků bojovali, ale fotbalová kvalita byla přece jen na straně soupeře. Humpolec se v úvodu dostával do náznaků šancí, ale to mu branku nepřineslo, a tak udeřili hosté. Ve 22. minutě domácí brankář Kříž rozehrál míč na Šerého, ten zbytečně držel míč a jeho zpáteční přihrávku brankáři zachytil Čambal, který s přehledem nabídnutou možnost využil - 1:0. V dalším průběhu prvního poločasu se už žádná větší šance neurodila.

Hosté si vedení pohlídali

Humpoletí sice měli po přestávce optickou převahu, ale jejich držení míče k ničemu nevedlo a s náznaky šancí si spolehlivě poradila hostující defenziva. Jedinou větší šanci měl v 86. minutě Podoba, ale z hranice vápna nemířil přesně. Hosté v závěru přidali druhou branku, když domácí Málek prohrál souboj u rohového prraporku a následný centr uklidil podruhé v utkání do sítě Čambal - 0:2.

Tímto výsledkem zápas skončil. Humpolec je tak stále bez bodu. Lanžhot si připsal druhou výhru.

AFC Humpolec
Ján Kubík (trenér): Bojujeme, ale narážíme na kvalitu. Vývoj ovlivnila naše hrubá chyba. Taková typická nováčkovská. Ve druhé půli jsme se snažili, ale chyběla tomu kvalita. Mámě těžký los a musíme věřit tomu, že s týmy ze spodní poloviny tabulky uspějeme.

T. Kříž [-] - D. Šerý [-] (77. D. Alt [-] ) , J. Málek [-] , J. Skryja [-] (82. M. Podoba [-] ) , P. Štěpán [-] (69. R. Prchal [-] ) , R. Nermut [-] , O. Tomovič [-] , Š. Zástěra [-] , D. Maršík [-] , R. Dalík [-] , T. Kopic [-]

TJ Sokol Lanžhot
J. Klimeš [-] - J. Hílek [-] , P. Mikúšek [-] , J. Krejčíř [-] , R. Ciprys [-] , J. Dobšíček [-] , P. Šenk [-] (82. S. Rehák [-] ) , L. Čambal [-] , M. Tóth [-] , D. Weiss [-] (75. M. Vrábel [-] ) , T. Šefčovič [-]

ŽK: 74. P. Šenk .
Hráči zápasu: O. Tomovič - J. Krejčíř , L. Čambal .
Počet diváků: 315. Rozhodčí: Nejezchleb Miroslav - HANÁKOVÁ Gabriela, MAREK Daniel.