17.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Losiná deklasovala Kasejovice 4:1

0

Utkání dvou týmů, které podávají v lize zatím vyrovnané výkony přineslo překvapivě jednoznačný výsledek. Losiná vstřelila 4 branky v rozmezí 15 minut a tím rozhodla utkání. Kasejovice dokázali alespoň vstřelit čestný gól a zápas tak skončil 4:1.

Utkání, které nemělo až tak jasného favorita, jak by se podle výsledku dalo soudit. Domácí Losiná i hostující Kasejovice se pohybují na hranici 4.-6. místa v tabulce a o to byl tento souboj pikantnější.

První šanci zápasu si vypracovali hosté. V 10. minutě dostali výhodu přímého kopu a domácí musela zachránit tyč. O deset minut později přišla další nebezpečná situace před brankou domácích. Střela zhruba ze 30 metrů skutečně prověřila domácího brankáře Větrovského. Domácí se probudili až po půlhodině hry a dokázali si vypracovat dvě velké šance, ani jedna z nich ale neskončila gólem. Těsně před koncem poločasu přišla chyba hostujícího brankáře, kterou málem využil kapitán Losiné Martin Veleman, jeho hlavička zamířila těsně vedle levé tyče.

Do druhého poločasu vletěl domácí Hajšman jako blesk. Podařilo se mu dvakrát překonat veškeré překážky na pravé straně hřiště a ačkoliv poprvé z toho byl pouze rohový kop, ve 49. minutě z toho dokázal Martin Veleman vytěžit úvodní branku utkání. Pravá strana hostů se pak ukázala jako opravdu slabý článek v dnenším utkání. V 54. minutě právě tudy proběhl Šindelář a přesným centrem našel Radka Velemana, který tak zvýšil na 2:0. Za zmínku stojí určitě také následující střídání, kdy na hřiště vběhla hokejová star plzeňské Škodovky Jakub Jeřábek, který ještě v pátek hrál za hokejovou reprezentaci proti Slovensku. V 62. minutě přišel další průnik po pravé straně, tentokráte to byl Radek Veleman, jehoš centr uklidil do branky Jan Votípka. Dílo dokonal v 65. minutě Václav Hajšman, který ze středu hřiště dokázal překonat 3 hráče Kasejovic, obelstít kličkou i golmana Svobodu a vstřelit výstavní gól na 4:0. Kasejovice se ale úplně nevzdali a v závěru utkání si dokázali ještě vypracovat pár šancí. Nakonec se jim to vyplatilo a v 87. minutě vstřelil čestný gól hostů Jaroslav Kopáček