16.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A, 2014-2015

--

TJ Sokol Merklín B 2:3 Vladislav Mlnařík

0

Duel merklínského "béčka" a Záluží hattrickem rozhodl zkušený borec Vladislav Mlnařík.

Zápas mezi rezervou Merklína a Zálužím byl velice vyrovnaný, jak ostatně konečné skóre 2:3 napovídá. První poločas přinesl zajímavý fotbal z obou stran a diváci se museli bavit. Domácí si chtěli dávat pozor především na 43letého kanonýra Vladislava Mlnaříka, ale to se jim vůbec nepodařilo. Hostující útočník totiž dokázal ještě do přestávky dvakrát skórovat a poslat svůj tým do trháku. O zápletku se postaral stoper Tomáš Bešta, když v 44. minutě snížil na 1:2.

Ve druhém poločase merklínští přidali na ofenzivě, z čehož ale profitoval paradoxně opět Mlnařík, který využil okének v obraně domácích a po individuální akci dokonal svůj hattrick. Zbytek zápasu se nesl v duchu dobývání hostující obrany. Domácí borci si dokázali vytvořit několik slibných šancí, ale ty nebyly dotaženy do konce. Obránce Záluží Petr Zahradník po utkání uvedl, že jim dělala problém zejména fyzická hra domácích. Ta ovšem vedla pouze ke snížení na 2:3. A i když Záluží dohrávalo po taktickém faulu Martina Hniličky pouze v deseti, tak svůj náskok dokázalo ubránit a odvést si 3 body. Domácí určitě musejí litovat, že si nedokázali poradit s hvězdnou utkání, rychlíkem Vladislavem Mlnaříkem.

TJ Sokol Merklín B
Jan Bláha, předseda Merklína: „Z obou stran vyrovnané a slušné utkání. Nebyla snad udělena ani jedna žlutá karta. Rozhodl RYCHLÍK Mlnařík, který nám vstřelil tři góly. Od vyrovnání hosty zachránil zákrok obránce Hniličky, ale na druhou stranu, my jsme pak dlouho hráli proti deseti, takže jsme pořád mohli vyrovnat.“

TJ Sokol Záluží
Petr Zahradník, obránce Záluží: „Utkání bylo i o štěstí. Vyrovnaný zápas se musel divákům líbit, neboť se hrál pěkný fotbal a o šance nebyla nouze. Těšíme se na příští kolo s Chotěšovem B, kdy by snad už mělo být hezké počasí."

D. Špirk [-] - J. Brejcha [-] , Z. Bešta [-] , T. Bešta [-] , S. Žižka [-] - T. Hraběta [-] , Z. Regner [-] , V. Tichota [-] , M. Kokoška [-] - D. Tesárek [-] (55. M. Schejbal [-] ) , J. Grüner [-]

D. Míka [-] - M. Hnilička [-] , V. Schamberger [-] , Z. Vacek [-] , P. Zahradník [-] - P. Braun [-] , L. Pondělík [-] , V. Zahoř [-] , J. Šmidingr [-] - L. Mlnařík [-] , F. Pondělík [-]

ČK: 75. M. Hnilička .