10.kolo, Olomoucký | Prostějov | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

1. M. Musil , 7. J. Dostálík , 37. M. Musil (p.) , 38. Z. Špička , 52. P. Krajíček (vl.) , 71. P. Stejkora , 72. P. Stejkora
2

V neděli 7. října bylo na hřišti ve Výšovicích odehráno utkání okresního přeboru mezi místní jedenáctkou a týmem Nezamyslic. Vzhledem k tomu, že se jednalo o souboj mezi mužstvy ze samého dna tabulky, potřebovali oba soupeři v tomto zápase bodovat.

Toho kdo očekával, že bude k vidění vyrovnaný souboj vyvedli hostující hráči z omylu hned v první minutě. Do velkého vápna pronikl kapitán hostí Musil a míč z jeho kopačky po odrazu od tyče skončil za brankovou čárou- 0:1. V 7. minutě uhodili hosté podruhé. Po rohovém kopu zakončoval z malého vápna hlavou Dostálík - 0:2. Chvíli na to zachránila Výšovice od další pohromy tyč, kterou nastřelil Musil. Další gól po jesličkách gólmanovi nebyl uznán pro postavení mimo hru.V 37. minutě odpískal hlavní rozhodčí pokutový kop za faul ve velkém vápně. Jeho exekutorem byl Musil a i když brankář vystihl směr střely cestě míče do sítě zabránit nedokázal – 0:3. Minutu na to přidaly Nezamyslice další gól. Jeho autorem byl Špička, jehož hlavička po odrazu od břevna skončila v síti – 0:4. Hosté byli v průběhu prvího poločasu jednoznačně lepším mužstvem. Největší problémy domácí obraně dělal kapitán hostí Musil. Útočné akce Nezamylic byly rychlé a nebezpečné. Najít nějaké pozitivum na hře domácích se mi nepodařilo. Na začátku druhého poločasu se i domácí dostali do dvou či tří šancí, které neproměnili. Naproti tomu hosté se činili i nadále a tak se nakonec skóre zastavilo na stavu 0:7!

AUTOR: LUBOMÍR KAPRÁL