12.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2018-2019

Soupeři se rozešli smírně

20

Litultovice po poločase vedly, ale Těškovice ve druhém dokázaly vyrovnat.

Litultovice šly do vedení

Zajímavý zápas se hrál v Litultovicích, kam přijely Těškovice. V úvodu zápasu začali aktivněji hosté, ale střela Krayzela a Vavrečky nenašly cíl. Postupem času přebíraly iniciativu Litultovice. Nejdříve hlavičkovaly vedle a další pokus kryje brankář Roman Lazecký. V největší šanci se pak objevil dorostenec Adamčík, který tváří v tvář brankáři Romanovi Lazeckému ho nedokázal prostřelit. Do vedení se pak domácí ekipa dostala ve 37. minutě, když po zaváhání hostující obrany, kfdyž se po pravé straně probíjel Haas, který naservíroval míč na kopačky Chovance, který usměrnil míč s přispěním břevna do branky – 1:0. Na přestávku tak šly Litultovice s jednobrankovým náskokem.

Těškovice vyrovnaly

Ve druhé části se hra přelévala z jedné strany na druhou s šancemi na obou stranách. Začátek poločasu patřil Těškovicím, ale bez výraznějšího ohrožení branky. Litultovice pak šláply na plyn a přidaly a vypracovaly si několik nadějných šancí, které ale dokázal skvěle vylapat gólma Roman Lazecký. Pak přišly na řadu nadějné příležitosti Těškovic, které dokázaly jednu z nich proměnit, když Korčák poslal míč přes stínícího Jedličku na Vavrečku, který obstřelil brankáře Toporčáka – 1:1. V závěru se už nic nestalo, hosté si taktickým výkonem dokázaly remízu udržet a body se dělily.

TJ Sokol Litultovice
Jan Tengler (kapitán): Dnes bych řekl, že zasloužená remíza. Sice jsme si dokázali vypracovat více šancí, ale řekl bych, že hosté měli více ze hry a byli šikovnější na balonu. Rovněž rozhodla produktivita.

TJ Sokol Těškovice
Martin Šenk (vedoucí týmu): Opět jsme po chybě zbytečně inkasovali a museli dohánět jednobrankové manko. Díky výbornému výkonu našeho gólmana Romana jsme již neinkasovali a zlepšenou hrou ve druhé půli zaslouženě vyrovnali. Vezeme si tak domů „cenný skalp“ a 1.bod mající pro nás nesmírnou hodnotu.

V. Toporčák [-] - V. Chovanec [-] (86. P. Gloga [-] ) , O. Minarčík [-] , O. Adamčík [-] (76. J. Čermín [-] ) , P. Fiala [-] , M. Šeuer [-] , O. Haas [-] , J. Honig [-] (77. J. Raschka [-] ) , M. Drápal [-] , J. Tengler [-] , O. Doležel [-]

R. Lazecký [-] - P. Lazecký [-] , J. Solnický [-] , B. Sroka [-] (70. Č. Korčák [-] ) , J. Lasák [-] , V. Šenk [-] , V. Vavrečka [-] , J. Šenk [-] , P. Jedlička [-] , D. Illík [-] , J. Krayzel [-]

ŽK: 87. P. Gloga - 34. J. Šenk .
Hráči zápasu: O. Minarčík - R. Lazecký .
Počet diváků: 45. Rozhodčí: HENNIG Antonín - BUKOVSKÝ Josef, HAAS Lubomír (N).