11.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Vávrovice v druhé půli rozhodly o třech bodech

18

Stěbořice sice vedly, ale Vávrovice do poločasu vyrovnaly, a po něm třemi brankami strhly tři body na svou stranu.

Nerozhodný první poločas

Do pětatřicáté minuty mohly Stěbořice klidně vést o tři branky. Po dvaceti minutách se objevil před Košárkem zjevil zcela sám Kokošek, ale vávrovický brankář vytasil skvělý zákrok. Ve 28. minutě Kokošek zamířil těsně mimo tři tyče a o minutu později prováhal Graca vhodný okamžik pro střelu a obránce mu jeho pokus zblokoval. Z mnoha šancí se ujala ale pouze jedna ve 32. minutě, když Čaverovu střelu zastavilo pouze břevno a hbitý Šmalec dotlačil balon za brankovou čáru – 0:1. Vávrovice srovnaly z jediné své příležitosti šest minut před přestávkou, když se přímý kop Jana Lichovníka odrazil od zdi k Pchálkovi, který vymetl z brány všechny pavouky – 1:1.

Vávrovice daly tři branky

Po přestávce ještě chvilku byly Stěbořice lepším týmem. V 51. minutě Kokošek minul zcela odkrytou vávrovickou branku. Pak už ale Vávrovice Stěbořice zcela přejely a daly soupeři, ktreému se vytratil týmový duch po záasluze tři góly. V 55. minutě po přesné nahrávce zatáhl míč do vápna Mrusek a obhodil bezmocného brankáře Loserta – 2:1. V 79. minutě přihrál Mrusek Sedláčkovi, který si už věděl rady a Losert opět lovil balon ze sítě. – 3:1. Pět minut před koncem střídající Chryczyk, který rozhýbal hru domácích orazítkoval jen tyčku. V 86. minutě navíc musel do sprch předčasně stěbořický Paleta, a hosté dohrávali jen o deseti. Dílo zkázy pro hosty pak dokončil v nastavení Morbitzer, který skluzem doklepl do sítě centr Sedláčka – 4:1.

FK NOVA Vávrovice
Zdeněk Richlý (trenér): Výhra se rodila těžce. První poločas nás hosté přehrávali. Naštěstí dali jen jeden gól. My jsme ze své první šance srovnali. Ještě začátek druhé půle patřil hostům. Naši hru pak rozhýbal Chryczyk a hosty jsme pak nakonec zlomili po třetí brance.

TJ Sokol Stěbořice
Ondřej Šumbera (trenér): Do 35. minuty jsme byli jasně lepším týmem, a mohli vést klidně o tři branky, ale poločas byl nakonec 1:1. Ve druhém poločase jsme selhali jako tým, a na trávníku jsem viděl pobíhat jen 11 individualistů a domácí nás tvrdě trestali.

P. Košárek [-] - M. Schoppik [-] , J. Lichovník [-] (82. O. Halátek [-] ) , O. Levák [-] , F. Mrusek [-] (79. A. Gebauer [-] ) , D. Klein [-] (46. J. Chryczyk [-] ) , M. Sedláček [-] , J. Lichovník [-] , P. Janotka [-] (82. T. Šenk [-] ) , V. Pchálek [-] (79. J. Morbitzer [-] ) , J. Schneider [-]

J. Losert [-] - V. Graca [-] (46. J. Fiedler [-] ) , R. Kokošek [-] , O. Šmalec [-] , P. Čavera [-] , M. Otipka [-] , M. Fiedler [-] , M. Paleta [-] , M. Kokeš [-] , J. Šindelář [-] , P. Vavrečka [-] (46. A. Kubalák [-] )

ŽK: 49. J. Schneider , 59. P. Košárek , 73. F. Mrusek - 84. M. Fiedler , 90. M. Otipka . ČK: 86. M. Paleta .
Hráči zápasu: J. Chryczyk , F. Mrusek , P. Janotka .
Počet diváků: 53. Rozhodčí: KOPPERBERG Michal - HANEL Tomáš (N), POLA Roman (N).