11.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

--

18

Hlavnice si vypracovala v první půli tříbrankový náskok, o který ve druhém poločase o něj málem přišly.

Hlavnice vede o tři branky

Hlavnice v Těškovicích málem přišla o tříbrankový náskok. Začátek zápasu začal šancí Davida Ličky, který si ale vylámal zuby na domácím brankáři Přemyslu Lazeckém. Po třech minutách šli hosté do vedení, když se po rohovém kopu ve skrumáži nejlépe zorientoval Davidl Liška a dorazil míč do sítě – 0:1. Těškovice mohly srovnat vzápětí, ale Vavrečka nepřeloboval brankáře Kirschnera. Hlavnické šance Davida Lišky a Kleina vychytal domácí brankář Přemysl Lazecký. Na druhé straně střelecké pokusy Vladimíra Šenka a Korčáka vyrovnávací brankou neskončily. Po půlhodině hry obešel Pasterňák tři hráče domácích a zkušeně zavěsil – 0:2. Těsně před poločasem se dostal míč až ke Kleinovi, který využil kolize brankáře s protihráčem a doklepl balon do prázdné kasy – 0:3. Těškovice se potomto gólu na rozhodčího hodně zlobily, protože nepřerušil hru, když viděl, že jejich gólman leží na zemi. Pro gólmana Přemysla Lazeckého musela pak přijet sanitka, která ho odvezla na vyšetření do nemocnice. Do branky místo něj zamířil trenér Hoza.

Těškovice dvěma góly snížily

Pět minut po poločase zahrával rohový kop Vladimír Šenk, který si srazil do vlastní kasy hostující zadák – 1:3. Domácí tento okamžik povzbudil a v 52. minutě hlavičkoval Vladimír Šenk těsně nad branku. Těškovice otevíraly hru, a Hlavnice hrozila z brejků, ale David Liška a Klein mířili slepými náboji. Těškovice pak stupňovaly svůj tlak a v 88. minutě se proháčkoval hostující obranou Vladimír Šenk a střelou k tyči nedal brankáři Kirschnerovi žádnou šanci – 2:3. V závěru ještě mohly Těškovice srovnat. Nejdříve mířila střela Sroky jen tesně vedle tyče. A v úplném závěru odcentroval Vavrečka prudce do pokutového území, ale Jedlička minul z jednoho metru prázdnou branku. Hlavnice si tak odvezla tři body, zatímco trápení Těškovic nadále pokračuje.

TJ Sokol Těškovice
Martin Šenk (vedoucí týmu): Zápas jsme nezačali dle našich představ a po chybách jsme inkasovali na 0:2. Do poločasu nás regulérně „zaříznul“ hlavní SUDÍ, který nepřerušil hru po tvrdém zákroku na našeho gólmana ve vlastní šestnáctce, z čehož jsme inkasovali na 0:3. Ve druhé půli jsme byli lepším mužstvem, které si remízu minimálně zasloužilo – bohužel to nevyšlo. P.S. Přemek je v domácím ošetření, měl naražené břicho a způsobený ŠOK, zůstává mu modřina na břichu.

Družba Hlavnice
David Nowický (trenér): Po poločase jsme vedli o tři branky, a pak jsme hráli jako mistři světa, a málem jsme o náskok přišli. V závěru mohli domácí dokonce srovnat, a musím přiznat popravdě, že by remíza byla spravedlivá. Chtěl bych poděkovat našim fandům, kteří přijeli v hojném počtu a prakticky nám vytvořili domácí prostředí.

P. Lazecký [-] (46. . Sochorek [-] ) - J. Solnický [-] , Č. Korčák [-] (46. M. Hoza [-] ) , D. Juchelka [-] (77. P. Lazecký [-] ) , V. Šenk [-] , V. Vavrečka [-] , J. Šenk [-] , P. Jedlička [-] , D. Illík [-] , O. Lindovský [-] , J. Krayzel [-]

L. Kirschner [-] - J. Kaván [-] , P. Jaksch [-] , D. Haas [-] , T. Liška [-] , P. Elbl [-] , Z. Vrána [-] , D. Ochrana [-] (60. M. Bulanda [-] ) , D. Liška [-] (86. D. Lukáš [-] ) , O. Pasterňák [-] , D. Klein [-]

ŽK: 48. J. Krayzel - 34. D. Liška .
Hráči zápasu: V. Šenk - Z. Vrána , L. Kirschner .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: HLADÍK Miroslav - LAZECKÝ Roman (N), LODŇÁNEK Lukáš (N).