11.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2018-2019

Jakartovice i v deseti otočily zápas

18

Březová dvakrát vedla, ale Jakartovicím se nakonec výsledek podařilo otočit.

Poločas skončil nerozhodně

Březová ještě teď nevěřícně kroutí hlavou, jak mohla přijít o výhru nad Jakartovicemi. Začátek vyšel lépe hostům, když nejdříve rozevučel Urban jak kostelní zvon břevno domácí svatyně. O chvíli později promáchl Urbanův centr Heinzke. Pak převzala taktovku až do konce poločasu Březová. Své příležitosti zavraždili postupně René Cihlář se Šuhajíkem. Do vedení se domácí družina dostala ve 25. minutě, když dostal balon za obranu Tomáš Křenek, který hokejovým blafákem pokořil Janecha – 1:0. Když se už poločas chýlil ke konci dokázali hosté srovnat, když si Urban navedl míč na střed a kuriózním způsobem, když se míč odrazil třikrát o tyčku, pokořil Hromadu – 1:1.

Jakartovice v deseti otočily skóre

I vstup do druhé půle měly lepší Jakartovice, když tečovanou střelu Urbana vytěsnil gólman Hromada. Pak už zase byla lepší Březová, která se sedm minut po pauze opět ujala vedení, když se dostal do úniku březovský Tomáš Křenek, který propálil gólmana Janecha – 2:1. Březová pak mohla několikrát své vedení navýšit, ale Tomáše Křenka, Šuhajíka a René Cihláře vychytal skvělý Janech. Domácí toto pak na konci zápasu hodně mrzelo, protože hosty paradoxně nakoplo vyloučení jejich hráče Baráta. V 72. minutě zatočil Heinzke svůj přímák na hlavu Sváčka, který nedal brankáři šanci – 2:2. Šok pro domácí přišel dvě minuty před koncem, když trestný kop Urbana s přispěním drnu skončil v kase – 2:3. Jakartovice už výhru udržely a Březová přišla o tři body.

TJ Vítěz Březová
David Řehulka (hráč): Pořád to nechápu, vedli jsme 2:1, mohli jsme i přidat třetí branku, pak jsme dokonce hráli proti deseti. Bohužel jsme udělali chyby a hosté nás za to potrestali.

FK Jakartovice
Josef Martinka (trenér): Začali jsme úplně stejně, jako jsme minulý týden skončili. Teda katastrofálně. První půle patřila domácím a i začátek druhé jsme nehráli dobře. Paradoxně nás nakoplo vyloučení a my jsme výsledek otočili.

J. Hromada [-] - R. Cihlář [-] , P. Křenek [-] , O. Lodňánek [-] , M. Šuhajík [-] , D. Řehulka [-] , T. Křenek [-] , M. Šustek [-] , P. Cihlář [-] , P. Cihlář [-] , M. Pretsch [-] (63. L. Lyčka [-] )

M. Janech [-] - R. Mička [-] , O. Duda [-] (46. T. Bartusek [-] ) , R. Holub [-] , R. Urban [-] , J. Barát [-] , D. Filip [-] , M. Sváček [-] , P. Heinzke [-] , L. Martinka [-] , P. Němec [-]

ŽK: 25. J. Barát , 84. D. Filip . ČK: 70. J. Barát .
Hráči zápasu: T. Křenek - M. Janech , P. Heinzke .
Počet diváků: 48. Rozhodčí: HUDEČEK Lukáš - HARAZIN Adam (N), MATYÁŠ Tomáš (N).