5.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Vávrovice rozhodly ve druhé části

19

Po bezbrankovém poločase, se dokázaly Vávrovice po pauze třikrát gólově prosadit a připsat si další tři body

Bezbrankový první poločas

Vávrovice v sobotní odpoledni v souboji dvou nováčků přivítaly mužstvo ze Služovic, které přijelo na jejich půdu pouze ve dvanácti hráčich, a navíc do branky musel hráč z pole Borecki. Vávrovice mohly jít už po čtyřech minutách do vedení, ale Schneiderův gól nebyl uznán pro ofsajd. Služovice si vypracovaly největší šanci po půlhodině hry, když střelu Vojtěch Kremsera z velkého úhlu zastavilo břevno. Další šanci hostů vytlačil po střele Nowického gólman Košárek na roh. Jinak spíš první oločas nabídl řadu nepřesnosti a oběma týmům chyběla finální nahrávka. Proto se šlo do kabin za stavu 0:0.

Vávrovice třikrát udeřily

Začátek druhého poločasu vyšel Vávrovicím, když hned ze startu Mrusek přízemní střelou ze dvaceti metrů otevřel skóre utkání a brankář Borecki poprvé lovil míč ze sítě – 1:0. Služovice odpověděly dvěma nepřesnými střelami Vojtěcha Kremsera. V 55. minutě navíc hosté faulovali v pokutovém území Jana Lichovníka, a sám postižený prokázal pevné nervy a v pohodě zavěsil do sítě – 2:0. Vávrovice pak diktovaly tempo hry a Služovice pomalu začaly fyzicky odpadávat. Za domácí si pak vytvořili šance Škopek a Sedláček. Šest minut před koncem pečetil skóre střetnutí přesnou střelou k tyči svým druhým gólem Jan Lichovník – 3:0. Vávrovice si pak dokráčely v úplné pohodě k třetí výhře za sebou.

FK NOVA Vávrovice
Jan Schneider (obránce): V prvním poločase byly Služovice houževnatým soupeřem. My jsme měli jen náznaky šancí a celkově bylo ve hře hodně nepřesností. Druhý poločas už byl v naší režii, kdy jsme hned ze startu dali první gól a uklidnili se. Nakonec jsme přidali ještě dva další a několik dalších slibných šancí zahodili.

TJ Sokol Služovice
Petr Pardy (vedoucí týmu): Přijeli jsme ve dvanácti hráčích a bez brankáře, a podle toho to taky vypadalo. První poločas byl z naší strany ještě slušný. Ve druhém jsme hned z první akce inkasovali, a za chvíli jsme dostali druhý gól z penalty. Postupně jsme přestávali hrát úplně a domácí nás mohli potrestat ještě daleko více.

P. Košárek [-] - M. Schoppik [-] , A. Gebauer [-] (46. J. Morbitzer [-] ) , J. Lichovník [-] , F. Mrusek [-] (73. M. Sedláček [-] ) , D. Klein [-] (46. T. Šenk [-] ) , D. Škopek [-] , J. Lichovník [-] , J. Chryczyk [-] (75. O. Halátek [-] ) , P. Janotka [-] , J. Schneider [-]

T. Borecki [-] - M. Polhoš [-] (75. O. Havlíček [-] ) , M. Kremser [-] , V. Kremser [-] , V. Ciminga [-] , A. Ciminga [-] - M. Číp [-] , M. Wójcicki [-] , J. Novák [-] - M. Nowický [-] , V. Urban [-]

ŽK: 25. F. Mrusek - 32. M. Polhoš .
Hráči zápasu: J. Lichovník .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: HENNIG Antonín - KANIA Jaroslav, PCHÁLEK Václav (N).