Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

04.11.2018 13:30

1.kolo, Zlínský | Zlín | Okresní přebor , 2018-2019


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Poslední podzimní zápas se hrál za krásného počasí a diváci viděli osm branek


Branky


8
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
Od úvodního hvizdu sudího Střelce se Jasenná zakousla do svého soupeře z Nedašovy Lhoty a měla tlak,ovšem zakončení nebylo nijak valné.Hosté odolávali do 26.min,když se prosadil Sušeň po akci Bajzy se Smilkem-1:0.Ve 38.min unikl po levém křídle Smilek,jeho zakončení vyrazil brankář Ondřej Fojtík jen před sebe a dorážející Sušeň vstřelil svoji druhou branku-2:0.Hned v následující minutě prchl tentokrát po pravé lajně Zicha,namazal míč Sušňovi,jehož střelu zablokovala obrana,jenže k dorážce se dostal Kubát a vše před sebou prostřelil-3:0.Ve 42.min zaváhala obrana Jasenné,čehož využil ke snížení na 3:1 Marek Macháč.   Hned ve 47.min vyslal krásnou kolmici Bajza,Kubát si zpracoval míč a s přehledem zakončil na 4:1.Domácí poté polevili a mysleli si,že zápas v klidu dohrají.Ale Nedašova Lhota se nevzdala,v 68.min se z trestného kopu trefil Bartošák a snížil na 4:2.Hosté v 72.min krásnou akcí vykombinovali obranu Jasenné a v zakončení se opět nemýlil Bartošák-4:3.Ovšem domácí drama nepřipustili a zaslouženou výhru pečetil brankou na 5:3 v 78.min Kubát,který tak dovršil hattrick.   Nedašova Lhota se nevzdala ani po zápase a konfrontovala hráče Jasenné,jenže samozřejmě neuspěli.Naopak si přidělali problémy,když se totiž zjistoio,že na utkání není přítomen vedoucí týmu hostů....   autor: MAREK ŘEZNÍČEK


Sestavy


Jasenná
J. Špaček [-] - P. Číž [-] (85. A. Sedláček [-] ) , T. Hronek [-] , S. Bajza [-] - P. Jurčák [-] , T. Krajščák [-] , L. Smilek [-] , J. Zicha [-] - P. Korčák [-] , M. Kubát [-] - M. Sušeň [-] (81. L. Vávra [-] )

Nedašova Lhota
O. Fojtík [-] - T. Kafka [-] , M. Macháč [-] , M. Macháč [-] , K. Šerý [-] , L. Bartošák [-] , M. Struhař [-] , D. Vaněk [-] , J. Pacík [-] , J. Fojtík [-] , J. Fojtík [-] (46. D. Prekop [-] )

ŽK: 19. J. Zicha , 67. P. Číž - 63. T. Kafka , 67. M. Struhař .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: STŘELEC Radoslav - FOJTŮ Jakub, ŠTOURAČ Michal.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Fanoušek, Funkcionář - Vysoké Pole | Zlínský | Zlín

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Rozhovory


Jméno ZB Ú BE
Nebyla nalezena žádná data
Zobrazit celou tabulku