8.kolo, Zlínský | Zlín | Okresní přebor , 2018-2019

Rezerva Mladcové veze tři body z Jasenné

8

Report zaslal Marek Řezníček.

Po půli bez branek

Jasenné se po dobrém vstupu do okresního přeboru přestalo dařit a nevyhrála již počtvrté za sebou.   V chladném počasí týmy v prvním poločase mnoho fotbalového umění neukázaly a tak se diváci branky nedočkali.

Hosté po pauze rozhodli

Střelci se probudili ve druhém poločase. V 57.minutě otevřel skóre Smilek a pro domácí to začalo vypadat velmi nadějně. Jenže Mladcová zařadila vyšší rychlostní stupeň a hned v 63.minutě vyrovnal Čihánek - 1:1. Hosté byli v laufu a zle dotírali na jasenskou branku. V 65.minutě zahrál v šestnáctce Hronek rukou a následnou penaltu proměnil s přehledem Jan Chludil - 1:2. Mladcová i nadále držela tempo utkání a byla hodně nebezpečná. Když vstřelil v 71.minutě další branku kanonýr Jan Chludil bylo o vítězi zápasu rozhodnuto. Jasenné se ještě podařilo v 89.minutě snížit Jurčákem, ale na vyrovnání již domácí neměli ani čas ani síly. Utkání dobře rozhodoval sudí Zámorský.