18.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2014-2015

--

V divokém utkání uspelě hráči Dlouhého Újezdu

0

Poslední tým tabulky Tatran Přimda přivítal na svém hřišti fotbalisty Sparty Dlouhý Újezd. Hostující mužstvo bojuje v horních patrech tabulky a uspělo i v tomto duelu.

Utkání bylo od samého začátku velmi vyrovnané, po prvním poločase vedli hotující hráči 2:1. Domácí tým, i když je na posledním místě tabulky, bojoval velice srdnatě, leč neuspěl ani v tomto mači. V první půli se trefili hostující útočníci Martinové Dvořák a Stoklasa, úspěšným střelcem Přimdy byl pak Martin Stec. V druhý čtyřiceti pěti minutách zápasu byl k vidění podobně bojovný fotbal, hosté však výhru nepustili. Druhý gól zaznamenal Martin Dvořák a za domácí borce snižoval na 2:3 Tomáš Landrgott.