13.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

David Dorazín zajistil dvěmi trefami výhru Bivoje v Přílukách

19

Na příluckou Cecilku zavítali fotbalisté tečovického Bivoje a byli v tomto duelu favoritem. Domácí celek se totiž stále potácí u konce tabulky a tak je pro něj každý bod hodně důležitý. v prvním dějství prokřehlí diváci branku neviděli. Ve druhém poločasu byl terén čím dal těžší, což spíše vyhovovalo hbitým útočníkům hostí. Ty poslal do vedení po hodině hry David Dorazín. Domácí se pak snažili o srovnání výsledku, což se jim nepodařilo a pět minut před koncem inkasovali z kopačky Davida Dorazína podruhé.

V první půli branka nepadla

"Domácí zahájili na kluzkém terénu náporem a dostali hosty pod tlak.  Dvořáček vyzkoušel obtížnou střelou Jokla ze střední vzdálenosti, Frolkovu střelu po zemi po nahrávce uličkou mezi stopery hostí likvidoval Jokl na dvakrát skoro na brankové lajně, pak znovu Dvořáček z trestného kopu přihrál Julinovi a ten trefil tyč branky hostí a po brejku Kotíka musel Jokl daleko před své pokutové území, aby vykopl do autu.  Hosté měli příležitost po střele Plachého z dobré dvacítky , na kterou Holásek za hradbou obránců viděl až v poslední chvíli a Vopatřilův centr před lépe postaveným Balcárkem poslal Michal Dorazín hlavou nad domácí branku. Domácí měli dále více ze hry, hosté hru v poli vyrovnali až v poslední čtvrthodině prvního poločasu. David Dorazín střílel z úhlu křížem přes celou délku domácí branky, neuspěl Balcárek po rohu Závody, když stopeři těsně před ním odvrátili do rohu. Do poločasu se soupeři rozešli smírně a do kabin se šlo za stavu 0:0", viděli první dějství tečovští funkcionáři.

Hosté dokázali strhnout výhru na svoji stranu

"Ve druhé půlce domácí hráli stále aktivně, v rámci možností daných stavem hrací plochy dobře kombinovali, aktivně hrál Vlček, Dvořáček i Frolek – v některých fázích zápasu hlasitě podporováni hrajícím koučem Julinou. Jejich snaha se projevila převahou v poli, ale v koncovce se neprosadili. Hosté pak měli příležitost po akci Závody,která zůstala nevyužita. Pak se znovu po spolupráci se Závodou překrásně trefil David Dorazín, když se jeho střela z dobrých 25-ti metrů zlomila nad Holáskem a míč skončil v horním rohu jeho branky. Hosté tak vedli v 57. minutě - 0:1. Domácí ve snaze vyrovnat dále hráli aktivně a mnohokrát to hořelo i před branou Bivoje. Po brance volala střela Juliny už uvnitř pokutového území po Vlčkově zpětné nahrávce z brankové lajny – tu Jokl vyboxoval  a znovu Julinův volej po centru zleva, ten ale skončil mimo tyče Joklovy branky. Hosté útočili po brejcích do otevřené obrany příluckých, velmi aktivní byl Vopatřil na pravé straně. Druhou branku ale vstřelil Bivoj po akci Závody a Davida Dorazína, když posledně jmenovaný prostřelil k tyči Holáska podruhé v 85. minutě a upravil tak na 0:2 pro hosty. Domácí se ještě tlačili před Jokla, ale do konce zápasu se už skóre neměnilo", viděli druhé dějství činovníci Bivoje.

FK Příluky
Jaroslav Brabec, funkcionář:

TJ Sokol Tečovice
Vladimír Kundera, funkcionář: S houževnatým soupeřem je plný zisk bodů pro hosty cenný dvojnásob, zvláště za stavu, kdy bojují s personálními problémy hlavně při zápasech venku.

FK Příluky
P. Holásek [-] - D. Frolek [-] , J. Kotík [-] (85. . Plata [-] ) , L. Janků [-] (74. J. Budín [-] ) , Z. Vlček [-] (85. J. Šták [-] ) , D. Zedníček [-] (63. J. Nesvadba [-] ) , P. Čelůstka [-] , M. Prokop [-] , D. Dvořáček [-] , L. Adamík [-] , Z. Julina [-]

Z. Jokl [-] - D. Chovanec [-] , V. Šnajdr [-] , P. Sedláček [-] , J. Plachý [-] - M. Dorazín [-] , L. Balcárek [-] , A. Ondík [-] , J. Vopatřil [-] (88. S. Vávra [-] ) - D. Dorazín [-] , R. Závoda [-]

ŽK: 32. R. Závoda , 56. J. Vopatřil .
Počet diváků: 39. Rozhodčí: TOMAN Stanislav - NUC Jiří, ŠEBESTA Milan.