11.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

--

20

Do Slavkova pod Hostýnem zavítali fotbalisté z Veselé, kteří ale venku nepředvádějí nijak přesvědčivé výkony. Domácí celek se navíc chtěl svým fanouškům revanšovat za vysokou porážku ve Fryštáku a nakonec se mu to podařilo dokonale. Hostující obranu zaskočil již v úvodní desetiminutovce Ponížil, demolice Veselé přišla po půlhodině hry, kdy hosté inkasovali čtyři branky. Poločas nakonec vyhráli domácí vysokým výsledkem. Ve druhém dějství se hra zklidnila a diváci viděli už jen jednu branku v síti hostujícího Petra Červenky.

Domácí předvedli v první půli ofenzívní smršť

Ve Slavkově pod Hostýnem se představil celek z Veselé a očekával se poměrně vyrovnaný souboj. Vše probíhalo podle předpokladů až do první půlhodiny, kdy sice domácí vedli o jednu branku, ale hosté několikrát trefili brankovou konstrukci domácí svatyně. "Prvních třicet minut bylo utkání vyrovnané šance na obou stranách. Fotbal se hrál na horu a dolů ve velkém tempu. My jsme byli efektivní a udělali jsme si náskok do poločasu. Také gólman nás několikrát podržel a stálo při něm i potřebné sportovní štěstí. Byli jsme v zakončení hodně aktivní a odměnou byly vstřelené branky. Ve druhém poločasu jsme nechtěli nic podcenit, hosté mají přeci jenom zkušený tým. Dali jsme hned ze začátku na 6:1 to nás uklidnilo a výsledek si už v pohodě pohlídali. Hostím jsme udělili lekci z produktivity a vrátili se na vítěznou vlnu", hodnotí duel fotbaloví činovníci ze Slavkova pod Hostýnem.

Domácí si tříbodou výhru v pohodě ohlídali

"Začátek z naší strany nebyl špatný. Hned v 1. minutě vyhrál Pavel Přibyla na velkém vápně souboj se stoperem domácích, ale ocitl se sám před gólmanem Neradilem, toho ale nepřekonal. Ještě za stavu 0:1 jsme nastřeli dvě tyčky a břevno. To domácí byli v koncovce neomylní. Navíc naše obrana dnes měla slabší den a branky domácím přímo nabídla. Ještě naše snížení na 1:3 po hlavičce Davida Sokola mohlo vývoj utkání zvrátit, ale hned vzápětí po hrubých chybách jsme dvakrát inkasovali a bylo vymalováno.  Poločasových 1:5 bylo hrozivých a nedávalo nám moc nadějí na zvrat. Navíc hned po příchodu z kabin jsme inkasovali po šesté. Pak už šlo jen o to, neodjet s osmičkou. Na obou stranách ještě byly tři až čtyři příležitosti ke skórování, ale stav z 48. minuty už se neměnil", hodnotí nepovedený duel ve Slavkově pod Hostýnem fotbaloví činovníci z Veselé.

TJ Slavkov pod Hostýnem
Jiří Pavlica, hráč: Začátek utkání byl hodně vyrovnaný, nás podržel brankář, po třiceti minutách jsme převzali taktovku a vstřelili čtyři branky. Druhý poločas už se jen dohrával, dali jsme brzy šestou branku a výhru si v klidu pohlídali.

TJ Sokol Veselá
Zdeněk Kučera, sekretář: Na nedělní zápas hlavně musíme rychle zapomenout. Tentokrát nám nefungovalo ale zhola nic.

L. Neradil [-] - V. Vrubel [-] (75. P. Darebníček [-] ) , P. Krajcar [-] , D. Krajcar [-] (86. T. Hasilík [-] ) , Z. Sadil [-] (83. L. Urbánek [-] ) , R. Ponížil [-] , M. Kužel [-] , D. Mrázek [-] (67. R. Pálka [-] ) , J. Krajcar [-] , S. Zámorský [-] , J. Pavlica [-]

P. Červenka [-] - J. Žaludek [-] , P. Přibyla [-] (76. J. Václavek [-] ) , T. Dujka [-] , R. Manďák [-] , M. Dlabaja [-] (69. O. Tkadlec [-] ) , M. Bodlák [-] , D. Sokol [-] , M. Odstrčilík [-] , J. Červenka [-] , M. Čoček [-]

ŽK: 43. D. Krajcar , 82. R. Pálka - 49. M. Bodlák .
Hráči zápasu: R. Ponížil , V. Vrubel - D. Sokol .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: JIROUŠKOVÁ Ema - DOKOUPIL Tomáš, KOLÁŘ Jan.