Fryšták dal v Kostelci u Holešova domácím lekci z produktivity

21

Fryšták v předešlém utkání v domácím prostředí vyhořel s Tečovicemi a napravit to chtěl v Kostelci u Holešova. Domácí borci si v minulém kole vyšlápli na Mladcovou a věřili si i na Fryšták. Na skvělé připraveném hřišti si nakonec hosté udělali z domácí obrany trhací kalendář a Hanákům nasázeli osm branek. Hosté dali domácím lekci z produktivity, ti nakonec utržili debakl, ale i takový dokáže být fotbal. Hosté si napravili reputaci a i nadále vévodí tabulce.

Hosté dokázali v první půli vstřelit tři branky, domácí jedinou

"Fryšták nadělil Kostelci sněhuláka. Fryšták po nečekaném domácím zaváhání v minulém kole odjížděl do Kostelce u Holešova s cílem získat ztracené body zpět. Kostelec měl v tabulce jen o dva body méně ,ale na výborně připraveném trávníku Fryštáku vůbec nestačil. Naši hráči zvládli parádně vstup do utkání ,když v 10. min. skóroval Petráš - 0:1 a v 18. min. taky druhý náš útočník Vavruša 0:2. Potom se fryštáčtí hráči zbytečně věnovali rozhodčímu a ztrátu koncentrace zaplatili první brankou domácích ,skóroval hlavou po rohu v 32. min.Odložilík  - 1:2. Navíc musel ze hřiště pro zranění odejít dirigent zálohy Sklenář. Hostující hráči se po té znovu vrátili do klidu a v závěru poločasu dal gól do šatny Vavruša na 1:3", hodnotí první dějství funkcionáři Fryštáku na svém webu.

Brankostroj hostujícího týmu neustal ani po přestávce

"Gól do šatny fryštácké hráče povzbudil a ve druhém poločase nedali domácím šanci. Třetím gólem v zápase poslal hosty do tříbrankového vedení Vavruša - 1:4 a po deseti minutách druhé půle už to bylo 1:5, když za faul na Petráše proměnil penaltu Holý. Domácí obrana pořádala den otevřených dveří a nejistě působil taky brankář Kopřiva. Fryšták proto přidával další branky. Na 1:6 zvyšoval Hřebačka, když unikl krajnímu obránci Kostelce. Pohodu fryštáckých hráčů dokumentovaly další dvě gólové akce. Na 1:7 propálil brankáře Kostelce Valášek, když před tím dostal míč po parádním klamavém pohybu Vavruši ,který tím obelstil hned čtveřici středových hráčů domácího mužstva. Když už volali hostující příznivci po sněhulákovi vyslyšel  je Lahola, který dostal šanci k hlavičce i její dorážce", viděli průběh druhého poločasu funkcionáři FC Fryšták.

SK Moravan Kostelec u Holešova
Tomáš Marek, hráč: Zápas nám hrubě nevyšel. Hosté se jednoduše dostávali do brankových příležitostí a prakticky všechny tyto příležitosti proměnili. Proto je výsledek takový, jaký je. Víc k tomu nemám co dodat.

FC Fryšták
web FC Fryšták: Vysoká výhra odpovídá průběhu hry, Fryšták hrál výborně, Kostelec u Holešova výkonem zklamal.

Počet diváků: 200. Rozhodčí: BLAŽEK Vladimír - SKLENÁŘ Radek (N), KŘENEK Petr (N).