6.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Slavkov pod Hostýnem opanoval derby a vyhrál v Hulíně

20

Do Hulína přijel Slavkov pod Hostýnem, který v minulém kole doma přejel Příluky a vyprovodil je s pětibrankovým přidělem. Domácí chtěli potvrdit tři body z Malenovic, kde podali velmi dobrý výkon. V prvním poločasu padla jediná branka, její autor byl nejlepší střelec soutěže David Krajcar. Hosté byli ve druhém poločasu pozorní v obraně a v závěru pečetil jejich výhru Radek Ponížil.

Hosty poslal do vedení David Krajcar

Z webu Admiry Hulín:

Vstup do zápasu vyšel lépe hostům ze Slavkova pod Hostýnem, ve 2. minutě se prosadil zblízka dorážkou zatím nejlepší střelec soutěže David Krajcar a hosté rázem vedli 0:1. Vyrovnání mohlo přijít již v 7. minutě, hlavičku Motala branař vyrazil zpět k Motalovi, ten ale ze dvou kroků přestřelil prázdnou bránu. Pak se hra uklidnila, hrálo se spíše mezi vápny. Další ohrožení brány hostí přišlo ve 22. minutě, ale Motalův volej z pravé strany skončil těsně vedle levé tyče. Hosté mohli zvýšit ve 25. minutě, znovu Krajcar přehrál Zavadila, ale míč poslal přes Černockého vedle pravé tyče. Další šance již nebyly a hosté vyhráli poločas 0:1. Do kabin tak odcházeli spokojenější fotbalisté ze Slavkova pod Hostýnem, kteří díky nejlepšímu střelci soutěže vedli o jednu branku

Hosté přidali další branky a vezou zaslouženou výhru

Do druhé půle jsme prostřídali sestavu, ale náš tlak stále nepřicházel, hosté ze Slavkova pod Hostýnem pozorně bránili svůj náskok, nám se nedařila kombinace a tak hra se odehrávala ve středu hřiště. V 70. minutě zahrozili hosté, ale střelu zblízka Černocký chytil. Ke konci zápasu jsme již otevřeli obranu ve snaze vyrovnat, ale jak to bývá, hosté šli do brejku, který Ponížil po kličce Černockému do prázdné brány proměnil a hosté vedli 0:2. O minutu jsme mohli snížit, ale hlavička Tabary skončila na tyči a v 88. minutě střelu uvnitř vápna branař hostí vyrazil. Tři body tedy putovali do Slavkova pod Hostýnem, domácí doplatili na mizernou koncovku, hosté jim dali lekci z produktivity.

Zdroj: web FK Admira Hulín

FK Admira Hulín
web Admiry Hulín: Bohužel jsme v tomto zápase nenavázali na výkon z Malenovic, a to ani střelecky, a stejně jako loni přenecháváme doma body soupeřů, což může mít ve vyrovnané tabulce nepříjemné následky.

TJ Slavkov pod Hostýnem
fanoušek Slavkova pod Hostýnem: Bereme z horké půdy cenné tři body a potvrdili jsme stoupající formu.

V. Černocký [-] - J. Barták [-] , J. Miklík [-] (74. A. Absolon [-] ) , M. Zavadil [-] , M. Jurášek [-] (46. O. Hlaváč [-] ) , L. Čevora [-] (84. J. Šenkyřík [-] ) - J. Kubo [-] , Z. Prokop [-] - A. Tabara [-] , I. Csomor [-] (46. J. Vaculík [-] ) , P. Motal [-]

L. Neradil [-] - P. Krajcar [-] , D. Krajcar [-] , R. Ponížil [-] , V. Vrubel [-] , P. Darebníček [-] , J. Krajcar [-] (77. D. Mrázek [-] ) , M. Kužel [-] , S. Zámorský [-] (90. L. Urbánek [-] ) , J. Pavlica [-] , R. Pálka [-] (59. Z. Sadil [-] )

ŽK: 41. P. Motal , 66. J. Barták - 35. J. Pavlica .
Hráči zápasu: Z. Prokop - L. Neradil , R. Ponížil .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: ZUBEK Radim - PROKŮPEK Kamil, MRŇKA Antonín (N).