4.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Mladcová i díky dvěma trefám exligisty Jirky Jaroše porazila v derby Louky

23

Mladcová v předešlém utkání brala všechny tři body z Tečovic za kontumační výhru a věřila si ve zlínském derby i na Louky. Hosté se zatím výsledkově trápí a v hlavách asi mají stále domácá výprask od Slavkova pod Hostýnem. Domácí duel s Loukami nakonec zvládli i díky dvěma trefám exligisty Jirky Jaroše.

Domácí byli střelecky efektivnější, když vstřelili dvě branky

Fotbalisté Mladcové dál zůstávají v 1. B třídě bez bodové ztráty a vyhráli všechny tři své úvodní duely. Proti Loukám ale od 8. minuty doháněli menší ztrátu, když po trefě Pavelky brzy prohrávali 0:1 s Loukami. Favorit tohoto místního derby ovšem výsledek ještě do přestávky otočil. Na vyrovnávací trefu Vyvlečky navázal po půlhodině hry Chludil a Mladcová rázem vedla. Ve druhém poločase se prosadil i kanonýr Jaroš, který přišel ve druhém poločasu na hřiště a znovu dokázal, že je střelec k pohledání. Zkušený útočník nejprve v 66. minutě zvýšil na 3:1, aby o chvíli později poslal domácí tým do třígólového trháku. Louky stačily v závěru porážku pouze zmírnit, když na konečných 4:2 upravil bývalý zlínský fotbalista Petr Janča.

Mladcová přidala ve druhé půli další branky

Fotbalisté Mladcové dál zůstávají stoprocentní. Proti Loukám ale od 8. minuty doháněli manko, když po trefě Pavelky brzy prohrávali 0:1. Favorit ovšem výsledek ještě do přestávky otočil. Na vyrovnávací trefu Vyvlečky navázal po půlhodině hry Chludil a Mladcová rázem vedla. Ve druhém poločase se prosadil i kanonýr Jaroš. Zkušený útočník nejprve v 66. minutě zvýšil na 3:1, aby o chvíli později poslal domácí tým do třígólového trháku. Louky stačily v závěru porážku pouze zmírnit, když na konečných 4:2 upravil Janča.

FK Mladcová
web Mladcové: Máme v tabulce plný počet bodů společně s Fryštákem, což je výborný vstup do soutěže.