8.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2018-2019

--

--

--

--

Hluk srovnal s Bystřicí pod Hostýnem až v samotném závěru, na penalty však vyhořel

9

Slovácký Hluk přivítal na hřišti v nedaleké Ostrožské Lhotě tým z Bystřice pod Hostýnem. Ten v posledních zápasech bodoval a pokračovat na vítězné vlně chtěl i proti Hluku. Domácí se zatím výsledkově trápí a jsou přikováni ve spodnách patrech tabulky Krajského přeboru, což se před začátkem sezony určitě nečekalo. V první půli se diváci branky ve Lhotě nedočkali, ve druhém dějství šli po hodině hry hosté do vedení. Domácí srovnali v samotném závěru, v penaltové loterii byli úspěšnější fotbalisté z Bystřice p/H.

V první půli branka nepadla

V neděli 23.9. 2018 hrálo hlucké áčko svůj mistrovský zápas v Ostrožské Lhotě proti Bystřic pod Hostýnem. Fotbaloví odborníci očekávali vyrovnané utkání, soupeř z Bystřice pod Hostýnem dokázal vyhrát například v Provodově, což mohlo být pro domácí varováním. "První poločas byl hodně bojovný. Hosté hráli bojovně, rychle a tvrdě a také dobře takticky. Vytvořili si však jedinou šanci, to když po střele hráče Bystřice pod Hostýnem vykopl z brankové čáry Galuška. My jsme měli několik závarů, z nichž hlavička Zdenka Horáka jen těsně minula vinkl hostující branky. Největší šanci měl "spalovač šancí" Jaroněk, který pěkně pronikl až brankáři, ale jeho střela byla prach bídná", hodnotí první dějství funkcionáři Hluku..

Ve druhé půli padlo po jedné brance na každé straně

V Prvním dějství se diváci v Ostrožské Lhotě branky nedočkali, ale hosté z pod Hostýna se ukázali jako zdatný protivník, který na Slovácku nedá svoji kůži zadarmo. Domácí tým se sice snažil svého soupeře uběhat, ale nabídnuté příležitosti nakonec nevyužil. "Po poločase, v 59. minutě pronikl Navrátil, přihrál před naši branku a pohotový Ondroušek poslal míč za Davidova záda a rázem jsme prohrávali 0:1 My jsme vysunuli Dohnala a Sašu Machalu a v 90. minutě po šikovně rozehraném přímém kopu Galuškou, Dohnal se nemýlil a v hodině dvanácté srovnal na konečných 1:1. Na penalty se radovali hostující hráči, nám rozstřel vůbec nevyšel. Je škoda dalších ztracených bodů. Umístění na konci tabulky není lichotivé, ale musíme věřit v to, že se to ještě obrátí.", hodnotí druhý poločas fotbaloví činovníci z Hluku na svém webu.

Na penalty vyhráli hosté

Na penalty byli úspěšnější fotbalisté z Bystřice p/H

Spartak Hluk
web Hluku: Je škoda dalších ztracených bodů. Pohled na tabulku není lichotivý, zabojovat tak musíme v dalším utkání.