7.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2018-2019

--

--

--

--

Pavel Škrobák z Velkých Karlovic+Karolinky čtyřmi brankami sestřelil Štítnou nad Vláří

9

Ve Velkých Karlovicích se představili fotbalisté Štítné nad Vláří, které zatím na venkovních hřištích provázejí velmi matné výkony. Domácí celek zase v minulém kole vyhořel u nováčka ve Skašticích a tak si chtěl udobřit své věrné fanoušky výhrou nad Štítnou nad Vláří. Domácím vyšel skvěle začátek utkání a za 24 minut vedli o tři branky. Hosté byli zralí na ručník a postupně inkasovali další branky. Hosté se dočkali snížení až za stavu 0:7, ale dali výsledku jen kosmetickou úpravu. Za zmínku stojí čtyři branky domácího Pavla Škrobáka.

Domácí celek nasázel v první půli čtyři branky

Do Velkých Karlovic přijela Štítná nad Vláří, která chtěla zlomit nepříjemnou sérii na venkovních hřištích. Toto přání však mělo jepičí život, neboť po čtyřech minutách se trefil domácí Ondřejka. Druhá branka na sebe nedala dlouho čekat a ve 12. minutě se prosadil kanonýr Škrobák. Mladému štítenskému celku nešla upřít snaha, v poli dokázal držet s domácím mužstvem krok, ale v koncovce byli hosté bezzubí. Ve 24. minutě přišla třetí branka domácího celku a v závěru poločasu přišla čtvrtá, což bylo pro hosty velmi kruté. Domácí v gólových hodech pokračovali i po přestávce a za deset minut vsítili další tři branky a na ukazateli skore svítilo v 54. minutě hrozivých 7:0. Poté se konečně dostali ke slovu i hosté a dvěmi brankami alespoň dokázali zmírnit krutou prohru. Domácí mohli vsítit i další branky, obrana hostí již šance přežila bez úhony.

Hosté se dostali ke slovu až za stavu 0:7

web Valašského fotbalu:

Hosté hráli na pohled dobrý fotbal, ale vzadu hořeli jak papír. „Štítná hrála na pohled líbivý fotbal, její hráči byli rychlí, ale vzadu hodně zranitelní. S jejich obranou cvičila dvojice Škrobák, Pavelka. Oni byli naivní, jako my v předešlém zápase ve Skašticích. Do poločasu bylo rozhodnuto. Ve druhém poločase jsme vedli 7:0. Pak soupeř snížil z penalty po faulu na hranici pokutového území a z přímého kopu. Škrobák mohl dát další branky a vyhráli bychom i deset, ale to již nic neřešilo. Jsme rádi, že jsme se zmátořili po předešlé vysoké porážce,“ řekl vedoucí mužstva VKK Jaroslav Valián.

FC Velké Karlovice+Karolinka
web VKK: Po porážce ve Skašticích jsme utkání se Štítnou nad Vláří zvládli a mohli jsme vyhrát i vyšším rozdílem.

TJ Štítná nad Vláří
Luboš Hnilo, as. trenéra: Ve Velkých Karlovicích jsme z první střely dostali branku, na hráčích byla vidět snaha, ale domácí trestali každou naší chybu. Musíme rychle zapomenout na tohle nepovedené utkání a připravit se na domácí utkání s Morkovicemi...

T. Bil [-] - J. Mikula [-] , J. Podešva [-] (78. O. Gajdoš [-] ) , T. Ondřejka [-] , P. Škrobák [-] , P. Hruška [-] (77. A. Šimšálek [-] ) , R. Zeť [-] , T. Kašpar [-] , J. Pavelka [-] , M. Pavelka [-] , J. Langer [-]

M. Marcaník [-] - P. Sloboda [-] (74. D. Hnilo [-] ) , Š. Hrnčiřík [-] , T. Chovančík [-] , J. Liška [-] , J. Hrnčiřík [-] , P. Malaník [-] (74. M. Černý [-] ) , M. Maniš [-] , J. Spáčil [-] (59. L. Polášek [-] ) , O. Zvoníček [-] , M. Králík [-]

ŽK: 7. P. Hruška - 37. T. Chovančík , 43. P. Malaník .
Hráči zápasu: P. Škrobák , J. Pavelka - O. Zvoníček .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: ZAPLETAL Jan - NOVÁK Radek, VYCHODIL Michal.