28.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2014-2015

--

Plzeňákům byla natočena nepomucká desítka!

5. M. Baran , 30. M. Baran , 38. J. Vosyka , 50. M. Baran , 55. T. Voráček , 60. J. Vosyka , 65. Z. Šimáně , 75. J. Slach , 80. J. Slach , 85. J. Slach
0

V našem Tipu Experta očekával Milan Kucharič ze Staňkova vyrovnaný zápas. To se ovšem nestalo a po drtivém vítězství poskočili hosté na průběžnou šestou příčku, naopak domácí mohou v neděli v případě výhry Stoda doma nad právě posledním Staňkovem klesnout na pozici dvanáctou.

Do utkání vstoupili lépe domácí a rychlou brankou z páté minuty zasadili Doubravce první zásah. Po rohu se totiž hlavou prosadil Marek Baran. Po půl hodince hry bylo na straně Nepomuka ještě veseleji. Michal Baran vyhrál souboj ve vápně, dostal se za svého strážce a podél Tománka poslal kulatý nesmysl do sítě podruhé. Když už se zdálo, že poločas takto i skončí, utekl od půlky Jakub Vosyka a obstřelením vyběhnuvšího domácího brankáře dopravil loptičku na místo určení.

Pokud fanoušci čekali ve druhé půli možné drama, museli být zklamaní. Hosté pevně drželi otěže duelu ve svých rukách a pravidelně po pěti minutách přidávali branku za brankou. Skóre se zastavilo po hodině hry na 0:6, když se z akcí jako přes kopírák prosadili postupně opět Baran Marek, obránce Tomáš Voráček a znovu Jakub Vosyka. Nepomuk využíval nedůslednosti bránící čtveřice, která již hru hodně otevírala a akcemi ze strany a přesnými centry do prakticky prázdné branky navyšoval střelecký výčet. Ten se nakonec zastavil na desítce, když po podobných akcích nesmazatelně zapsali své jméno do análů tohoto střetnutí ještě Zdeněk Šimáně a hlavně hattrickem za deset minut Jiří Slach, který střídal minutu před svou první trefou.

SK Senco Doubravka B
Pavel Zemek: „Po špatným přístupu k utkání výsledek odpovídá realitě.“

FK Nepomuk
Josef Viktora: „Dali jsme rychlý gól a od stavu 2:0 to byla tak trochu exhibice. Domácí byli v plné síle, ale přesto druhý poločas byl jasně v naší režii.“

J. Tománek [-] - T. Smolák [-] , T. Čechura [-] , A. Paum [-] , J. Šindelář [-] - V. Vlnař [-] , T. Krysl [-] , P. Nový [-] (46. T. Hric [-] ) , P. Vela [-] (46. M. Boháč [-] ) - F. Kotka [-] , J. Trojanec [-]