3.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

--

Hoštice zaslouženě vyhrály v Chomýži

9

report..

Malé Hoštice po celý zápas dominovaly, a obléhaly branku Chomýže jako středověcí rytíři. Jen v úvodní půlhodině zahodili šance dvakrát Baďura a jednou Dominik Klinger s Kašným. Po třiceti minutách vypíchl u lajny míč Dominik Klinger obránci, potáhl ho a jeho střílený centr poslal do sítě ve skluzu Schrom – 0:1. Chomýž vyrovnala z náhodné akce, když se odražený míč dostal ke Komžíkovi, a ten výstavní trefou vymetl šibenici – 1:1. Hoštice si ale vedení vzaly hned zpět, když Chřibek vydláždil českou uličku pro Dominika Klingera, který zkušeně překonal domácího gólmana – 1:2. Pojišťující zásah vsítily Hoštice v 64. minutě, když po rychlém autu Unruha obešel obránce Dominik Klinger a procedil balon mezi brankáře a tyčku do kasy – 1:3.