2.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

--

Hoštice zlomily odpor soupeře v poslední desetiminutovce

7

report...

Malé Hoštice hned od počátku svého soupeře jasně přehrávaly, ale dát branku, pro ně bylo až do 80. minuty nadlidským výkonem. Střeleckou smůlu měl hlavně Šafarčík, který pálil snad ze všech možných pozic, ale branka pro něj byla zakletá. Dále si na gólmanovi vylámali zuby Stříbný, Kašný, Baďura a Chřibek. Kouzlo brankáře Dardy odčaroval deset minut před koncem zápasu Stříbný, který ho pokořil z přímého kopu – 1:0. V 86. minutě se objevil před gólmanem Dardou úplně sám Baďura, jehož lob skončil pouze na břevnu, a dobíhající Unruh už věděl, kam s ním – 2:0. Závěrečnou tečku za utkáním udělal v poslední minutě po nahrávce Šroma Chřibek, který potřetí pokořil Dardu – 3:0.