7.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2018-2019

--

Kobeřice rozhodly po pauze

19

Až po přestávce rozhodly Kobeřice o své vysoké výhře.

Během prvního poločasu se na trávníku nic podstatného nedělo, takže okamžitě přistoupíme ke druhé půli, která začala v kvapíkovém tempu. Již po pár vteřinách hry naservíroval Kryštof balon Šimečkovi a ten nakročil za hattrickem – 1:0. Vzápětí Šimeček nabral rychlost, jenže svůj výpad zakončil nepřesnou střelou. Mokré Lazce však nerezignovaly, když po standardní situaci Pavla Galvase protlačil míč do sítě veterán Drozd – 1:1. Svěřenci trenéra Kamráda ale reagovali tím nejlepším možným způsobem. O chvíli později si Šimeček naskočil na centr Petra Stuchlíka a krásnou hlavičku nasměroval přímo do víka – 2:1. V 61. minutě domácí rozebrali soupeře do posledního šroubku, když Šimeček po kombinaci Petra Stuchlíka a Kryštofa zkompletoval hattrick – 3:1. Zanedlouho se razantně opřel do balonu René Wirth a málem zbořil břevno. Demolici mokrolazecké defenzivy ovšem uzavřel až Kryštof, který ze dvaceti metrů našel skulinku u hostující tyče – 4:1. Kobeřice tedy nadále zůstávají v čele tabulky.

TJ Sokol Kobeřice
Martin Halfar, předseda TJ Sokol Kobeřice: „Stejně jako před týdnem jsme se v prvním poločase trápili, takže jsme museli zabrat ve druhé půli. Mokrým Lazcům dlouho vycházela destruktivní taktika, když neustále zdržovaly a hrály antifotbal. Po přestávce už nám to tam naštěstí začalo padat. Definitivně rozhodl druhý gól, po němž to soupeř zabalil. Jsme rádi, že jsme to zvládli.“

FK Sokol Mokré Lazce
Pavel Galvas, útočník Mokrých Lazců: : „Od tohoto utkání jsme moc nečekali, protože nám chybělo pět lidí. První poločas jsme přesto zvládli solidně. Vzadu jsme to chytře zavřeli, což Kobeřicím dělalo problémy a hrálo se prakticky bez šancí. Ve druhé půli jsme bohužel dvakrát inkasovali a pak už jsme to museli otevřít. Na konci zápasu to byla trošku řezničina, takže je dobře, že jsme to přežili ve zdraví.“

P. Štencel [-] - P. Hartmann [-] , Z. Kryštof [-] , A. Kubný [-] (65. P. Ševior [-] ) , P. Stuchlík [-] , P. Mezera [-] (82. M. Stříbný [-] ) , F. Kollek [-] , R. Wirth [-] , J. Buchta [-] , R. Wirth [-] , A. Šimeček [-] (78. J. Čujek [-] )

R. Kovalík [-] - K. Lomozník [-] , P. Galvas [-] , A. Novák [-] (67. P. Ciminga [-] ) , J. Žurek [-] , T. Kosňovský [-] , D. Exner [-] , J. Garba [-] , P. Drozd [-] , D. Líbař [-] , Z. Říman [-]

ŽK: 16. D. Exner , 35. P. Drozd , 39. D. Líbař .
Počet diváků: 165. Rozhodčí: PORUBEK Václav - ROBENEK Bohumil, SEIPEL Jiří.