2.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2018-2019

--

Zápas byl zrušen

Suchým Lazcům premiéra nevyšla

18

Jakubčovice běhěm zápasu vedly o tři branky. Suché Lazce už jen snížily na rozdíl jedné branky.

Suché Lazce vkročily do I. A třídy trošku smolnou porážkou. Na domácí půdě přivítaly Jakubčovice a na začátku zápasu hýřily aktivitou. V první solidní příležitosti se zjevil Vlha, ale za ušima se drbal spíše Balda, který z deseti metrů překopl poloprázdnou kasu soupeře. Hosté naopak pálili ostrými náboji. Běžela 20. minuta, když se v nepřehledné skrumáži skvěle zorientoval Murin a Suché Lazce musely dotahovat – 0:1. O necelou čtvrthodinku později navíc kapitán Havelka fatálně namazal Chovancovi a ten sólovým nájezdem nepohrdl – 0:2. Domácímu výběru pořádně zhořkl i úvod druhé půle. Schreier totiž proklouzl mezi třemi obránci a nadvakrát překonal gólmana Pasterňáka – 0:3. Suché Lazce ovšem nesložily zbraně. V 66. minutě se prosmýkl až do vápna Adamčík a korigoval na 1:3. Další korekci skóre měli na noze Lenc s Kožušníkem, jenže finální fázi nezvládli. Domácí družina se tedy prosadila až pár vteřin před závěrečným hvizdem. Havelka oslovil krásným pasem Vlhu a ten z ostrého úhlu chytře přehodil brankáře Bučka – 2:3.

TJ Suché Lazce
Lukáš Lenc, hráč a předseda TJ Suché Lazce: „Do zápasu jsme vstoupili docela aktivně, ale bohužel jsme neproměnili dvě slibné šance. Soupeř pak po našich chybách dvakrát skóroval, přesto jsme se ještě o přestávce hecovali. Zkraje druhé půle bohužel hosté přidali třetí branku, ale ani poté jsme se nepoložili. Zápas jsme ještě dokázali pořádně zdramatizovat. Podle mě to bylo spíše remízové utkání.“

L. Pasterňák [-] - F. Balda [-] , D. Lebeda [-] , D. Laub [-] , D. Kostka [-] , V. Kožušník [-] , M. Adamčík [-] , O. Vlha [-] , L. Lenc [-] , M. Havelka [-] , A. Židek [-]