2.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2018-2019

--

--

Soupeři se rozešli smírně

18

Nováček z Vřesiny vedl o dvě branky. Ludgeřovice ale během šesti minut srovnaly krok.

V prvním poločase se Ludgeřovice teprve zahřívaly do optimální provozní teploty, když ze spousty standardních situací vytěžily pouze prudkou hlavičku Pěntky, kterou reflexivně vyrazil gólman Köhler. Vřesina si počíhala na šanci do 26 minuty. Domácí zadák Postředník přišel lacino o balon, hosté okamžitě přešli do smrtícího kontru a volný Legeza pohodlně otevřel skóre – 0:1. Další pohroma se na Ludgeřovice snesla v 56. minutě. Horák totiž při rohovém kopu nepřistoupil dostatečně rychle k Legezovi a ten opět rozvlnil síť – 0:2. Až tento moment znamenal potřebný budíček. Za pár vteřin vyhrál Nagy důležitý vzdušný souboj a Mudroch vyslal kupředu Němce, který po náročném sprintu zdramatizoval vývoj utkání – 1:2. Domácím samozřejmě narostla křídla, což jasně demonstrovala akce z 63. minuty. Martiník přetáhl centr na Zoubka, který balon okamžitě naservíroval Pěntkovi a ten předvedl učebnicovou rybičku – 2:2. V závěrečné čtvrthodince sevřely Ludgeřovice svého soupeře do kleští, jenže doplatily na poněkud vychýlenou mušku. Největší tutovku zavraždil mladíček Hurina, když po luxusním centru Pěntky minul prázdnou kasu Vřesiny. A protože Köhler zlikvidoval nadějný trestňák Mikulíka, tak se body v sobotním odpoledni dělily

TJ Ludgeřovice
Michal Pěntka, útočník Ludgeřovic:: „V prvním poločase jsme nebyli příliš nebezpeční. Kopali jsme sice spoustu rohů, ale nedokázali jsme se při nich prosadit. Hosté naopak z jediné vážnější šance udeřili. Po přestávce už jsme Vřesinu pořádně zatlačili a povedlo se nám alespoň vyrovnat. Soupeř podal hodně bojovný výkon, zatímco my jsme se zápasem protrápili. Přesto jsme si za druhou půli zasloužili zvítězit.“

T. Hájek [-] - D. Martiník [-] (72. D. Hurina [-] ) , P. Zoubek [-] , J. Němec [-] , M. Pěntka [-] , J. Kolenko [-] , J. Mudroch [-] (71. M. Mikulík [-] ) , V. Horák [-] , M. Postředník [-] (82. D. Lischka [-] ) , T. Krumpholz [-] , D. Nagy [-] (85. J. Adámek [-] )