22.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2014-2015

--

--

Duel sousedů v tabulce patřil Pačejovu!

0

Pátý a šest tým v průběžném pořadí aktuálně dělí jediný bod, protože hosté dokázali i podruhé v sezóně na Újezd vyzrát.

Do utkání vstoupili hosté aktivněji. Ve chvílích, kdy se hra začala vyrovnávat, poslal do pokutového území domácích centr Pavelec, Pelouch vyhrál hlavičkový souboj a Jaroslav Kubaň zblízka otevřel skóre. Ve 26.minutě se nádherně trefil z trestného kopu Vítek Panuška a navýšil vedení svého týmu. To ale ze strany Pačejova ještě nebylo vše. Za nedlouho poté totiž Klásek zatáhl balon přes půlku hřiště, posunul doprava na volného Jaroslava Kubaněho a ten potvrdil, že je nejlepším pačejovským kanonýrem.

Domácí rozhodně nepůsobili odevzdaným dojmem a byli dobří především směrem dopředu, kde hrál prim výborný Petr Pikl. A brzy po přestávce se Chodský Újezd vrátil do hry. Pomohl jim k tomu pokutový kop, který v 53.minutě proměnil Martin Trejbal. Gólman Kalčík sice vystihl směr jeho střely, sáhl si na míč, ale ten přece jen skončil v síti. Branka domácí patřičně nakopla, ale obrana Pačejova s přehledem odolávala. Až v 81.minutě po zaváhání s odkopem procedil zblízka Petr Tomek na rozdíl jediné branky. Domácí vrhli všechny síly do útoku, ale přišel brejk v 85.minutě, kdy Klásek uvolnil Panušku, ten poslal přesný míč před branku a nabíhající Jan Dytrt vsítil uklidňující trefu. Skóre ještě v poslední minutě po pěkné individuální akci vylepšil Josef Ticháček.

TJ Chodský Újezd
Petr Pikl: „Propadli jsme v prvním poločase, což rozhodlo. Ve druhém jsme to otevřeli, snížili na 2:3, ale na vyrovnání už to nebylo a následně nás soupeř potrestal z brejků.“

TJ Sokol Pačejov
Tomáš Cihlář: „Poločasové vedení 3:0 bylo z říše snů. Přesto o přestávce v kabině trenér Vašica burcoval své svěřence, aby nepodlehli uspokojení a hráli dál s maximálním nasazením. Naše vítězství je vzhledem k průběhu celého utkání zasloužené a pět branek v síti silného soupeře má určitě svou váhu.“

P. Slivoně [-] - M. Beneš [-] , P. Opava [-] , L. Pikl st. [-] , J. Vejvoda [-] - M. Trejbal [-] , J. Pikl [-] , L. Pikl ml. [-] (65. P. Tomek [-] ) , V. Vyskočil [-] (46. A. Kurčík [-] ) - P. Pikl [-] , L. Jílovec [-]

J. Kalčík [-] - M. Kubáň [-] , P. Pavelec [-] , P. Žák [-] , F. Pelouch [-] - V. Klásek [-] , J. Hlůžek [-] (85. P. Bokr [-] ) , V. Panuška [-] , P. Polena [-] - J. Dytrt [-] (90. D. Vavřička [-] ) , J. Kubaň [-] (75. J. Ticháček [-] )

Místo: Horní Jadruž. Počet diváků: 100.