21.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2014-2015

--

--

Lídr uspěl na hřišti třetího týmu!

0

Souboj o čelo tabulky domácí nezvládli a v dramatickém souboji nakonec podlehli 0:1.

V první půli měli více ze hry hosté a vytvořili si také největší šanci poločasu, když se v 9. minutě dostal k odraženému míči hostující Strejček, sám před brankářem Kalašem ovšem branku netrefil.

Ve druhém poločase domácí přidali, srovnali hru a vytvořili si i několik šancí, z nichž největší měl ve 48. minutě Aleš Čížek, který po centru Pavla Čipery přestřelil. V 66. minutě zahrozil Turner, jehož hlavičku odvracel z brankové čáry hostující obránce. V 73. minutě přišlo rozuzlení. Hostující stoper Černý zachytil rozehrávku domácích, prošel přes celé hřiště až k pokutovému území a jeho centr našel volného Matěje Strejčka, který nedal Kalašovi šanci. Domácím se ani v závěrečném náporu nepodařilo vstřelit branku a navíc zbytečně přišli o brankáře Kalaše, který v 88. minutě musel předčasně do sprch za strčení do protihráče.

TJ Start Luby
Karel Křížek: „První poločas byli aktivnější hosté, ve druhém sice my, ale paradoxně soupeř rozhodl. Mrzí nás spousta dobrých příležitostí, ve kterých jsme mohli minimálně srovnat. “

TJ Sokol Lhota
David Křížek: „Líbilo se mi naše nasazení, bojovali jsme o každý balon. Strejček měl ještě dvě velké šance, byly tam další závary. Po jejich dobré úvodní čtvrthodince jsme jim prakticky nic nedovolili.“

J. Kalaš [-] - V. Turner [-] (88. P. Kodeš [-] ) , P. Voráček [-] (60. K. Švátora [-] ) , M. Pivoňka [-] , M. Vejskal [-] , F. Sýkora [-] - A. Čížek [-] (79. K. Křížek [-] ) , J. Voráč [-] , M. Sysel [-] , V. Koželuh [-] - P. Čipera [-]

L. Böhm [-] - M. Cink [-] , Z. Černý [-] , M. Kučera [-] - M. Janeček [-] (85. J. Horník [-] ) , J. Kohout [-] , J. Hrdlička [-] , L. Nejdl [-] , O. Kotrnoch [-] (70. D. Štádler [-] ) - D. Křížek [-] (90. J. Humeník [-] ) , M. Strejček [-]