20.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2014-2015

--

Chodský Újezd porazil Nepomuk v penaltách

48. P. Pikl - 2. A. Kurčík (vl.)
0

Duel dvou sousedů v tabulce vyzněl lépe pro domácí. Ti sice hned od úvodu ztráceli, ale podařilo se jim zkraje druhé půle srovnat a nakonec zvítězit v penaltovém rozstřelu

Utkání od prvních vteřin nezačalo vůbec dobře pro domácího Adama Kurčíka. Ten si totiž hned ve druhé minutě srazil míč do vlastní sítě a poslal tak hosty do vedení. Aby toho nebylo málo, po chvilce se i zranil a do vývoje utkání tak již nezasáhl.

Zajímavý náboj dal utkání hned zkraje druhého poločasu Petr Pikl, který srovnal vývoj utkání, ale i přes řadu šancí na obou stranách se již diváci třetího gólu ať již v té či oné brance nedočkali.

Rozhodnout tak musely až pokutové kopy, ve který byli domácí úspěšnější v poměru 4:3.

TJ Chodský Újezd
Radek Slivoně: „Já si dovolím zápas zhodnotit velice stručně. V jednom poločase jsme byli lepší, ve druhém zase soupeř. Takže remíza je asi spravedlivá.“

FK Nepomuk
Josef Viktora: „V prvním poločase jsme byli lepší, měli jsme spoustu šancí, ovšem ve druhé polovině jsme to nezvládli.“

P. Slivoně [-] - M. Beneš [-] , L. Pikl ml. [-] , J. Vejvoda [-] , L. Pikl st. [-] (60. F. Pikl [-] ) - M. Trejbal [-] , V. Vyskočil [-] , J. Pikl [-] , A. Kurčík [-] (15. P. Opava [-] ) - P. Pikl [-] , L. Jílovec [-]