5.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. B, 2018-2019

--

--

V souboji rezerv Křoví zdolalo Velké Meziříčí

15

Utkání, které skončilo po první půli nerozhodně, rozhodl po přestávce Jiří Ráboň.

Po poločase nerozhodně

Domácí rozhodli

TJ Sokol Křoví B
Petr Nečas (trenér): Prvních 35 minut jsme byli lepším týmem, pak se hra vyrovnala a soupeř stihl do poločasu vyrovnat. Druhá půle byla vyrovnaná,dali jsme na 2:1 a už jsme výsledek udrželi. Musím poděkovat celému týmu. Mančaft šlapal jako Švýcary a obrana podala 120procentní výkon. Máme kvalitní tým a silnou střídačku, proto žádný z kluků nemá místo v základu jisté. Děkuji

J. Prokeš [-] - P. Liška [-] , . Maloň [-] , R. Datinský [-] , D. Tauterman [-] , Z. Fila [-] (85. L. Mencler [-] ) , J. Ráboň [-] (88. P. Liška [-] ) , O. Plechatý [-] , L. Kocanda [-] , A. Trnka [-] , L. Koudelka [-]

FC Velké Meziříčí C
P. Chalupa [-] - L. Smejkal [-] , O. Šlapal [-] , M. Polák [-] (67. F. Musil [-] ) , P. Munduch [-] , Z. Nováček [-] , M. Zedník [-] , L. Smejkal [-] , J. Dočkal [-] (50. D. Šlapal [-] ) , P. Ambrož [-] , M. Valenta [-] (73. L. Machát [-] )

ŽK: 10. Z. Fila , 18. . Maloň , 34. D. Tauterman , 82. L. Koudelka - 78. P. Munduch .
Počet diváků: 20. Rozhodčí: BENEŠ Jaroslav - JANŠTA Rostislav (N), VEČEŘA Jakub (N).