13.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2018-2019

Velká Losenice vyhrála, když skórovala třikrát po přestávce

30

Domácí prohrávali již 0:2, ale nakonec zápas otočili.

První poločas skončil nerozhodně

Domácí nezačali utkání vůbec šťastně, už v 5. minutě přetažený centr O. Bradáče skončil za překvapeným brankářem J. Kasalem 0:1. Ve 14. minutě bylo ještě hůř. Přímý kop L. Kozla zapadl přesně do šibenice 0:2. O chvíli později pískl laikový rozhodčí proti domácím penáltu, ale hostující hráč přiznal chybu rozhodčího a ukázal velkou dávku fair play. Poté začali hrát konečně i domácí. R. Kasal ve 28. minutě zatáhl míč po lajně a přesným centrem našel Z. Pospíchala 1:2. Ve 42. minutě se domácím podařilo vyrovnat opět přesný centr P. Zástěry našel hlavu Z. Pospíchala 2:2.

Velká Losenice třikrát skórovala

Hra ve druhé půli se přelévala ze strany na stranu. První zahrozili hosté, když trefili břevno losenické branky. Pak přišly chvíle střídajícího M. Fišara. V 68. minutě na hraně velkého vápna vymíchal dva obránce hostů a nahrál R. Kasalovi 3:2. O minutu později sám M. Fišar přízemní střelou nekompromisně zakončil 4:2. Poté převzala Losenice utkání do svých rukou. Sám P. Kamarád běžel třikrát na gólmana Radostína, až třetí pokus v 86. minutě byl úspěšný 5:2.

TJ Velká Losenice
Miloš Němec: Utkání bylo celý zápas vyrovnané, ale my jsme byli produktivnější ve střelbě. Chtěl bych klukům poděkovat, že i za nepříznivého stavu se nepoložili a utkání dovedli do vítězného konce. Děkuji hráčům Radostína za férovou hru.

J. Kasal [-] - T. Neubauer [-] , P. Mach [-] , P. Neubauer [-] , J. Augustin [-] - J. Grodl [-] (77. R. Pátek [-] ) , P. Kamarád [-] , P. Zástěra [-] (82. M. Hrouda [-] ) , R. Kasal [-] - O. Augustin [-] (56. M. Fišar [-] ) , Z. Pospíchal [-] (72. D. Škarka [-] )