13.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2018-2019

Osová Bítýška potvrdila v Hamrech vedoucí příčku tabulky

11. O. Zeman , 36. O. Liška , 52. J. Malý , 90. J. Malý
30

Osová Bítýška potvrdila roli favorita a veze z Hamrů tři body.

Lídr tabulky šel do vedení

Na extrémně podmáčeném a těžkém terénu se hrál od začátku zápasu bojovný fotbal. Lépe se terénu přizpůsobili hosté a z první vážné akce se prosadil v 11. minutě Ondřej Zeman - 0:1. Hosté nadále kontrolovali míč i hru a vyústěním jejich snahy byl gól do šatny. Autorem branky byl v 36. minutě další Ondřej, tentokrát Liška - 0:2. Lídr tabulky tak odcházel do kabin nadmíru spokojený a i náskok o dvě branky se zdál pohodlný.

Hosté kontrolovali druhou půli

A když se hned po návratu z vyhřátých kabin trefil v 52. minutě Jiří Malý bylo prakticky rozhodnuto. Další minuty již hosté kontrolovali a v 90. minutě potvrdil jejich vítězství opět Jiří Malý, který se trefil podruhé v zápase.

SK Osová Bítýška
Jan Večeřa: Těžké utkání na výborně připraveném, ale extrémně podmočeném trávníku. Kombinační fotbal na tomto terénu hrát příliš nešel, takže to bylo spíše o nasazení a bojovnosti. Za obojí hráčům děkuji.

FC Hamry nad Sázavou B
R. Sáblík [-] - P. Novotný [-] (67. A. Zátopek [-] ) , M. Gregar [-] (42. J. Culek [-] ) , J. Kolarik [-] , M. Srnský [-] , M. Houba [-] , J. Zeman [-] (77. L. Benc [-] ) , P. Hron [-] (48. L. Sýs [-] ) , M. Petrik [-] , T. Novotný [-] (58. M. Poul [-] ) , J. Sláma [-]

J. Hršel [-] - T. Malý [-] - L. Sýkora [-] (69. M. Dvořák [-] ) , O. Zeman [-] (75. J. Havlín [-] ) - M. Vařílek [-] , J. Malý [-] - P. Karmasin [-] , O. Liška [-] , A. Trojan [-] (44. A. Karásek [-] ) , T. Karmazín [-] , P. Večeřa [-]

ŽK: 45. L. Sýs - 26. O. Zeman , 65. L. Sýkora , 70. M. Vařílek .
Počet diváků: 26. Rozhodčí: HROMÁDKA Miroslav - MARTAUS Roman (N), CHYTKA Zdeněk (N).