16. T. Beran , 18. O. Müller , 22. M. Vojta , 26. M. Vojta , 55. L. Jaroš
31

Polnička v domácím prostředí utrpěla nečekaný debakl od Doubravníku.

Domácí čtyřikrát inkasovali

První poločas začal obrovským náporém hostujicího Doubravníku.Tragická obrana domacích zvladla držet výsledek 0:0 pouze do 16.minuty, kdy hosté rozehrali roh na krátko a Beran poslal svůj tým do vedení.O 2.minuty později Doubravník rozehrával další roh akce jako přes kopírák skončila brankou 2:0.Domací se nemohli vůbec dostat za dobře hrající obranu hostů, když už se zdalo, že by mohl být rychlý brejk dlouhý balon vždy sebral hostující brankař.Ve 22.minutě nikým nehlídaný Vojta navyšoval skore už na 3:0 a domací byli na ručník.Ve 26.minutě bylo ještě hůř, když druhou brankou v utkaní se prosadil opět Vojta a zdalo se že domací dostanou pěkný výprask.Do konce poločasu už branka nepadla.

Doubravník navýšil své vedení

Kdo čekal že na druhou půlku nastoupí výměněna Polnička, která se bude snažit s nepříznívým výsledkem něco udělat tak se pletl.Doubravník si hrál stále svojí kombinační hru od zadu a v klidu hlídal náskok 4:0 z prvního poločasu.V 55.minutě jěště než hosté zahrávali roh přišel na hřiště střidající Jaroš a hned jeho první dotek s balonem skončil v síti a na tabuli svítíl pověstný bůůr!!Domací fanoušci si poté žadali, alespoň čestný zásah ale branka už nepadla a tak si hostujíci Doubravník odváží zasloužené 3 body.