7.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2018-2019

Věchnov porazil vedoucí Losenici

32

Velká Losenice prohrála doma s Věchnovem a klesla v tabulce na druhé místo.

Věchnov vedl o branku

Domácí začali zápas ospale a už v 8. minutě si pohrál s jejich obranou P. Soudek 0:1. Poté se domácí trochu vzpamatovali a vytvořili si několik gólových šancí, ale vychýlenou střeleckou mušku. A tak opět zaúřadovali hosté, ve 27. minutě z rychlého brejku zakončil J. Juračka 0:2. Domácím svitla naděje, kdy ve 37. minutě střelou z dálky se trefil R. Kasal 1:2. Další vyložené příležitosti domácí opět nevyužili.

Hosté pojistili ve druhé půli své vedení

Jak Losenice končila první poločas, tak začala i druhý a to několika nevyužitými šancemi. Věchnovu tedy nezbylo nic jiného než domácí opět potrestat. V 56. minutě protlačil míč do sítě T. Bukáček 1:3. Po zranění D. Králíčka vypadli domácí z tempa a hosté v klidu výsledek pohlídali.

TJ Velká Losenice
Miloš Němec: Sice nám chybělo pět hráčů, což bylo hlavně znát v obraně, ale výsledek ovlivnila naše nemohoucnost proměňovat i ty nejvyloženější šance. Nevyhnuli jsme se hrubým chybám v obraně a naše hra vypadala tak jako když jsme začínali na jaře.

TJ Věchnov
David Starý: My jsme zažili utkání, kdy jsme třikrát vystřelili na bránu a ono nám to tam spadlo kdežto Losenice kdyby ten den hrála do půlnoci tak by gól nedali. My se teď scházíme jak do houslí a proto je pro nás výhra o to cennější. Chválím bojovný výkon celého mužstva a vyzdvyhnul bych výkon Petra Soudka, který jeden gól dal a na druhý krásně přihrál.

J. Kasal [-] - P. Neubauer [-] , M. Mokrý [-] (80. D. Škarka [-] ) , F. Mach [-] , R. Pátek [-] - J. Grodl [-] (60. J. Molík [-] ) , D. Králíček [-] (67. J. Pátek [-] ) , R. Kasal [-] , Z. Pospíchal [-] - P. Kamarád [-] , O. Augustin [-] (46. M. Kubát [-] )