Ve Věchnově se zrodila remíza v první půli

34

TJ Sokol Polnička
Radim Synek: Sem rád že jsme tu alespoň ten jeden bod vytěžili ač si myslím,že kdybychom za stavu 1:0 pro nás,ještě přidali další branku domací by to položilo a výsledek na konci mohl vypadat pro nás uspěšně to se,ale nestalo.Před koncem prvního poločasu jsme dostali hloupou branku,kterou se dostal soupeř do hry a byl to on kdo mohl ješte do kabin přidat branku když trefil dvakrát spojnici.Ve druhém poločase se střídali šance ze strany na stranu a bylo zřejmé kdo dá branku vyhraje oba týmy ale hrali dobře od zadu.Domací si sice dokazali vytvořit více golových přiležitostí ale nepodařilo se jim skorovat my když jsme se dostali dopředu buď jsme pokazili nahravku nebo nám byl hloupě odmávaný ofsajd!!!Remíza asi spravedlivá co musím zmínit ač jsem rád,že tenhle prales ještě někdo píska ale co se dnes dělo pokud si sudí nedokáže udělat pořadek na hřišti potom se z toho stavá akorát bramboračka hráči na sebe začnou cosi pořvávat a o tvrdých soubojích ani nemluvím.Fotbalu zdar a vesnickemu zvlášť.

Počet diváků: 80. Rozhodčí: ŽĎÁNSKÝ Zdeněk - JUN Tomáš (N), POKORNÝ Josef (N).