Nováček z Doubravníka si odváží bod z horké půdy Březí.

První poločas skončil nerozhodně

Druhý poločas neměl také vítěze

TJ Březí-Březské
Petr Lysoněk: Nováček nás překvapil důraznou a tvrdou hrou, která byla až na hraně rizika a občas i za hranou pravidel, na kterou jsme se dokázali adaptovat až na sklonku druhého poločasu. Byl to vyrovnaný a pro nás hlavně psychicky náročný zápas, kdy jsem vždy po obdržení branky ze standardní situace museli dotahovat, což se nám sice podařilo. Ovšem už nám nezbyly síly, abychom v posledních minutách vydřeli vítězství. Věříme, že ztracené dva body a ostrá hra hostů na nás nezanechá žádné následky a v plné síle nastoupíme v dlouho očekávaném "derby" proti Osovce.