11.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Bobrová rozhodla v prvním poločase

43

Bobrová rozhodla v prvním poločase zápas proti Dolní Rožínce, ve kterém třikrát skórovala.

Bobrová třikrát skórovala

Za krásného podzimního počasí nastoupili k utkání 11. kola okresního přeboru hráči Bobrové a Dolní Rožínky. Zápas začal z obou stran opatrně a čekalo se na první chybu jednoho z týmů. Domácí se přeci jen tlačili více k brance a po pěkné akci se ve 20. minutě dostal k míči domácí kapitán Petr Dvořák a jeho střela skončila za zády brankáře Horáka - 1:0. Poté přišla dvacetiminutová fáze, kdy se hrálo mezi šestnáctkami. Závěr poločasu ale patřil opět domácím. Ve 41. mnutě stál na konci akce Daniel Roháček a domácí šli do dvoubrankového vedení - 2:0. A aby toho nebylo pro hosty málo prosadil se o dvě minuty později opět domáí kapitán Petr Dvořák - 3:0. Domácí hráči a fanoušci proto mohli odcházet na přestávku spokojeni.

Domácí se ještě jednou prosadili

Po změně stran se hosté nadechli k náporu a chtěli ještě zápas zdramatizovat. Domácí obrana i brankář však byli na místě a hostující tlak pomalu slábl. Úplné rozhodnutí přišlo v 59. minutě, kdy se trefil Petr Laštovička - 4:0. Zbytek utkání se již dohrával a domácí si připsali důležité vítězství. Domácí se po výhře udrželi šesté místo v tabulce, hostující Dolní Rožínka je devátá. Příští kolo jede Bobrová do Jimramova, Dolní Rožínka přivítá Bory, které překvapivě zdolali v posledním kole lídra soutěže Hamry.

TJ Sokol Bobrová
Miroslav Roháček: " Vstup do zápasu byl dobrý, ale golman hostů nám dlouho nedovolil skórovat. Po gólu se hrálo vyrovnaně, ale konec první púle nám vyšel náramně. Po pauze nás hosté trochu zatlačili, naštěstí se nám podařilo dát další gól a definitivně rozhodnout. Poté již snaha obou týmů o změnu skóre vyšla naprázdno. "

T. Flek [-] - J. Svoboda [-] (77. J. Zalaba [-] ) , J. Stupka [-] , M. Malý [-] , M. Hájek [-] (67. V. Mahel [-] ) , T. Hrbek [-] , R. Kratochvíl [-] (60. J. Ptáček [-] ) , P. Dvořák [-] , D. Roháček [-] , P. Laštovička [-] , L. Křepela [-]