8.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2018-2019

Nová Ves rozhodla v poslední minutě

43

Nová Ves B porazila Křižanov brankou v nastavení.

První poločas skončil nerozhodně

Za příjemného fotbalového počasí přivítala rezerva Nové Vsi na svém hřišti soupeře z Křižanova. Do zápasu vstoupili lépe hosté,  kteří svým důrazem a aktivní hrou zaměstnávali domácí  obranu, která je však do vyložených šancí dlouho nepouštěla. Za svou aktivitu byly však hosté odměněni v půlce poločasu, kdy se trefil přesně  k tyčce Dan Uhlíř. Po obdržené brance se do hry dostali i domácí, kteří se dostávali před soupeřovu šestnáctku zejména po stranách hřiště. Jejich snaha byla odměněna vyrovnávací brankou ve 35.minutě,  kdy využil přihrávky Petra Bureše přesně zakončující Ríša Stupka. Oba aktéři si gólovou situaci zopakovali zanedlouho ještě jednou, ale k uznání branky zabránil praporek pomezního rozhodčího.A tak šli obě mužstva do kabin za poločasového skóre 1:1.

Domácí v poslední minutě skórovali

Na začátku druhé půle se do vyložené šance dostali hosté, když domácí obrana přestala nepochopitelně hrát, ale zakončující forvard hostí se sám před brankářem Čížkem neprosadil.Do nepříjemné situace přivedli hosté domácího gólmana zanedlouho ještě jednou, ale ten svůj  tým podržel a průnik ze strany i s pomocí obrany vyřešil. S blížícím koncem zápasu se začali   do šancí dostávat i domácí. V 80.minutě se ale po centru Toma Nečase, Vojta Kužel odkryté branky netrefil. A když hosté zblokovali v 85.minutě střelu z malého vápna od Marka Starého vypadlo to,  že zápas skončí remízou. Proti však byl Marek Starý,  který využil nádhernou přihrávku od Toma Nečase a střelou k tyčce rozhodl zápas.