7.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2018-2019

Radostín porazil v derby Bory

44

Radostín vyhrál v Borech hlavně zásluhou hattricku Císaře.

Radostín využil chyb domácích a vstřelil dvě branky

V prvním poločase vyrobila domácí obrana mnoho chyb. Nepřesnost, nedůraz, hrubé nedostatky v technice. Přes dobrou obranu soupeře si domácí vytvořili málo šancí. To hosté se ujali vedení hned ve čtvrté minutě, kdy vstřelil svoji první branku v zápase Pavel Císař - 0:1. Druhou branku si schoval stejný hráč těsně piřed přestávku a ve 42. minutě to bylo - 0:2.

Císař dokončil hattrick

Druhá půle se opticky vyvíjí pro Radostín, ale je to borský Milan Špaček, který po parádní střele orazítkoval břevno. V 67. minutě se Bory dostaly i ke vstřelení branky. To když hosté zahráli v pokutovém území rukou a nařízenou penaltu proměnil bezpečně Josef Starý. Radostín ale k dalšímu tlaku Bory nepustil a Císař třetím gólem v 75. minutě znovu odskočil na dvě branky. A mohlo být i hůře, kdyby se hostům podařilo proměnit i dvě vyložené šance. I tak to nakonec hostům k zisku tří bodů stačí a je tak škoda, že se Borům nepovedlo navázat na předchozí kolo, kdy vysoko zvítězili v Křoví.

TJ Družstevník Bory
Vladimír Hlaváč: Škoda, že se Borům nepovedlo navázat na předchozí kolo, kdy vysoko zvítězily v Křoví.Radostín byl v tomto zápase šťastnější.

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou
Jiří Pešek: Diky nasazenimu od prvni minuty jsme si vytvorili tlak a domaci temer k nicemu nepustili. Vitezstvi jsme si zaslouzili, avsak po nepromenenych sanchcich a stavu 2:1 jsme se strachovali.

J. Jakubec [-] - J. Kujal [-] (46. Z. Studený [-] ) , V. Burian [-] , A. Novotný [-] , P. Prokop [-] , V. Chalupa [-] , M. Vávra [-] , J. Starý [-] , M. Špaček [-] , L. Němec [-] (46. M. Ochrana [-] ) , F. Zikmund [-]

I. Dupal [-] - R. Večeřa [-] , J. Kozel [-] , L. Kozel [-] , D. Hrbek [-] , P. Císař [-] (80. L. Dvořák [-] ) , D. Toman [-] (55. J. Novotný [-] ) , R. Fňukal [-] , P. Dvořák [-] , J. Večeřa [-] , J. Kohout [-]

ŽK: 37. J. Starý .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: KÖNIG Miroslav - KŘÍŽ Bedřich (N), DVOŘÁK Jiří (N).