2.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Bystřice rozhodla ve druhé půli

41

V derby zápase se prosadila Bystřice po změně stran a připsala si první tři body do tabulky.

První poločas branku nepřinesl

Domácí vstoupili do utkání aktivněji a v prvních deseti minutách více drželi míč, ale nevytvořili si žádnou větší příležitost. Hosté od jedenácté minuty přestali hrát jenom defenzivně a začali více držet míč a přehrávat domácí, výsledkem byli nebezpečné situace, kdy nejdříve šli dvě střeli hostů nad branku a poté po dobře zahraném rohovém kopu nedosáhl na zadní tyči hlavou na míč těsně Kučera. Pak se opět usadili na míči domácí, ale až na nebezpečnou střelu zpoza vápna, na kterou výborně zareagoval hostující brankář Juračka, nepředvedli nic. Hosté měli gólovku ve 30. minutě když na dobrý centr do vápna těsně nedosáhl Jaroš a následnou střelu Kučery domácí zblokovali na roh.

Bystřice rozhodla druhou půli

Druhý poločas začali domácí zhurta a hned v jeho úvodu po prohraném souboji na levé straně hřiště se dostal míč k M. Petrovi a ten nezaváhal. 1:0
Hosté působili opařeným dojmem a nebyli schopni se vymanit z talku domácích. Ti si vytvářeli nebezpečné příležitosti, ale nedokázali je proměnit ve druhý gól. Po vystřídání se hosté zlepšili a začali se domácím vyrovnávat. Výsledkem byl faul ve vápně na Jaroše, ovšem nařízenou penaltu Juračkovi brankář vyrazil. Nedáš, dostaneš, ve fotbale platí odjakživa a tak hosté pykali za neproměnění šancí a domácí navýšili vedení Karáskem. 2:0
Hosté se nevzdávali, začali fyzicky domácí přehrávat, ale nedokázali žádnou z vytvořených šancí proměnit a proto se domácí nakonec radovali z vítězství.

SK Bystřice nad Pernštejnem B
Mirko Tomášek:

TJ Rozsochy
Michal Strachoň: Chtěli jsme po dobré přípravě navázat na dobré výkony i v Bystřici, bohužel se nám toto utkání nepovedlo. I když jsme si vytvořili dostatek příležitostí, pokud nevstřelíme branku, nemůžeme pomýšlet na lepší výsledek, než jaký se zrodil. Bylo to první utkání, proto není třeba házet flintu do žita, ale musíme se zlepšit a v příštím zápase naplno bodovat!!!!

V. Dudák [-] - R. Špatka [-] , D. Buršík [-] , T. Samek [-] , Z. Sklenář [-] , P. Karásek [-] (77. P. Tomášek [-] ) , J. Svoboda [-] (46. M. Petr [-] ) , M. Svoboda [-] , T. Pačiska [-] , M. Straka [-] (65. F. Maršálek [-] ) , F. Adamec [-]