12.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

--

--

Koněšín opět vítězí

17

Koněšín si po minulé porážce opět zpravil chuť a porazil na svém hřišti Radotice 4:0

Domácí o dva góly lepší

Hosté dorazili na půdu favorizovaného Koněšína jen v jedenácti lidech do pole. Začátek byl sice oboustranně opatrný, ale po úvodní čtvrthodince se začala projevovat větší kvalita na straně domácích a postupem času se stala ze zápasu jednoznačná záležitost. Skóre otevřel domácí Badura, kdy po rohu a odraženém míči trefil z prostoru penalty růžek Novákovy branky – 1:0. Hra byla sice v režii Koněšína, ale další pokusy postrádaly výraznější nápad. Uklidňující branku přidal deset minut před přestávkou Šibůrek, kdy pěkně zatáhl míč po levé straně, před velkým zasekl, napřáhl a od zadní tyče dostal míč do sítě – 2:0.

Domácí přidali další dvě branky

Hned v úvodu druhého poločasu přidal třetí branku domácí Svoboda a zápas se prakticky už jen dohrával. Domácí se pak snažili hrát až moc na krásu, každý si chtěl dát nějaký ten gól, ale bylo to na úkor kvality. Hosté dnes neměli ani na to vstřelit alespoň čestný úspěch a za celý zápas si připsali dvě střely mezi tři tyče. Prokřehlé fanoušky zahřál  až deset minut před koncem znovu Šibůrek, kdy díky důrazu propasíroval míč do branky – 4:0. Stejný hráč mohl dokonce ještě zkompletovat hatrick, ale proti byl hostující brankář hostů Novák – dnes asi nejzaměstnanější hráč Radotic.