12.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

--

--

Jakubov opět prohrál

17

Ve druhém domácím zápase po sobě si nepřipsali fotbalisté Jakubova výhru v zápase proti Moravským Budějovicím B a podlehli jim 2:4

Oba týmy vstřelily po jednom gólu

Jakubov toužil na svém hřišti získat důležitou výhru v boji o záchranu s nováčkem z Moravských Budějovic B. A začal znovu dobře, když jej poslal v 11. minutě do vedení Jaromír Novák -1:0. Hostům se ale v závěru první půle podařilo vyrovnat, když se ve 40. minutě prosadil Michal Černý -1:1.

Hosté otočili výsledek ve svůj prospěch

Také vstup do druhé půle vyšel lépe domácím, když se v 62. minutě prosadil Tomáš Veselský -2:1. Za dvě minuty bylo ale opět vyrovnáno, když se prosadil Tomáš Michal -2:2. V 70. minutě pak dokázal obrátit výsledek Kamil Svoboda -2:3. Výhru hostí pak potvrdil v 85. minutě Tomáš Kopeček -2:4.