12.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

--

Studenec proti Hrotovicím vybojoval vítězství

10. K. Mrňa , 26. M. Mrňa (p.) , 48. R. Kryštof , 68. K. Mrňa - 9. T. Hadraba (p.) , 37. F. Strohmer , 49. R. Fiala
17

V zajímavém zápase týmů z druhé poloviny tabulky skončil výhrou domácího Studence nad Hrotovicemi 4:3

Oba týmy vstřelily po dvou gólech

Hosté začali velice svižně a brzo se to projevilo i na skóre. Už v 8. minutě byla odpískaná penalta, kterou bezpečně proměnil Hadraba Tomáš. Vzápětí vyrovnal Mrňa Karel. Hosté měli stále navrch. Ve 26. minutě byla odpískaná penalta i na druhé straně. Míč si na puntík postavil Mrňa Michal. Proměnění mu usnadnil Křivánek v bráně hostů, který se velice brzo pohnul. Následovaly brankové šance na obou stranách. Vyrovnání přišlo po zaváhání domácích v 37. minutě Strohmelem.

Domácí urvali všechny body

Po nedorozumění mezi obranou a zálohou domácích se prosadil Fiala a dal na 2:3. Okamžitě po rozehrání dostal míč do středu útoku Kryštof a nečekanou ranou vyrovnal. Následovaly minuty slabšího fotbalu. Až v 68. minutě se opět prosadil Mrňa Karel -4:3. Závěrečný tlak hostů už nepřinesl žádné ovoce.

TJ Sokol Studenec
Pokorný Pavel, trenér: Kaňkou zase bylo zranění Denemarka Dominika z Hrotovic. Špatné došlápnutí - kotník.

D. Rousek [-] - V. Kučerňák [-] , M. Kříž [-] , M. Nováček [-] , M. Mrňa [-] , M. Chalupa [-] (33. F. Komárek [-] ) , T. Nejedlý [-] (89. R. Turoň [-] ) , P. Rousek [-] , K. Mrňa [-] , J. Strnad [-] , P. Matějek [-] (46. R. Kryštof [-] )

Sokol Hrotovice
J. Křivánek [-] - F. Strohmer [-] - F. Pekárek [-] (53. M. Růžička [-] ) , M. Hrůza [-] , E. Pokorný [-] , R. Fiala [-] , J. Virgl [-] , P. Hrobař [-] (85. P. Hadraba [-] ) , D. Denemarek [-] , J. Dufek [-] , T. Hadraba [-]

ŽK: 29. M. Chalupa , 64. R. Kryštof , 66. M. Mrňa - 21. T. Hadraba , 30. E. Pokorný , 63. R. Fiala , 64. M. Růžička , 82. D. Denemarek .
Hráči zápasu: M. Mrňa - F. Strohmer .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: RYGL Antonín - MATĚJEK Vlastimil (N), SVOBODA Milan (N).