12.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

Opatov doma nečekaně podlehl Koutům B

18

Opatovští fotbalisté nečekaně podlehli rezervě Koutů 3:4

Hosté otočili vývoj první půle

Opatov chtěl napravit zaváhání z minulého kola a naopak Kouty B se mohly pyšnit skalpem vedoucího Koněšína. Do vedení šli podle očekávání domácí, zásluhou Petra Jirky ze 17. minuty -0:1. Hosté ale rychle odpověděli a ve 23. minutě Vít Navrátil vyrovnal na 1:1. Ve 38. minutě pak dokonal obrat Lukáš Diviš -1:2.

Hosté vyválčili všechny body

Vstup do druhé půle vyšel opět lépe domácím, za které vyrovnal ve 49. minutě Petr Jirka -2:2. Hosté si ale šli tvrdě za vítězstvím, a hned v 52. minutě znovu zásluhou Štěpána Janíčka vedli -2:3. V 60. minutě navíc navýšil skóre Radim Veselý na 2:4. Domácím se pak už jenom podařilo snížit v 80. minutě Martinem Čurdou na 3:4.

SK Kouty B
Smejkal Michal, hráč: Skvělá výhra na těžké půdě v Opatově se počítá dvojnásob.

FK Opatov
R. Kšír [-] - M. Kružík [-] , L. Kabelka [-] , D. Čučelin [-] , R. Kabelka [-] , M. Čurda [-] , P. Jirka [-] , Z. Daniel [-] , M. Ježek [-] , A. Švaříček [-] , M. Kšír [-]

SK Kouty B
O. Veselý [-] - L. Neuwirth [-] , M. Myška [-] (10. L. Diviš [-] ) , Š. Janíček [-] , V. Navrátil [-] , M. Smejkal [-] , Z. Doležal [-] , D. Salák [-] , M. Poříz [-] , M. Dočekal [-] , R. Veselý [-]

ŽK: 75. L. Kabelka , 90. Z. Daniel , 90. R. Kabelka - 32. R. Veselý .
Hráči zápasu: P. Jirka - R. Veselý .
Počet diváků: 53. Rozhodčí: KALÁŠEK Martin - HORÁČEK Jakub (N), FORTELNÝ Jaromír (N).