11.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

12. V. Soukup , 16. V. Soukup - 52. Z. Daniel
18

Ani dvojnásobná přesilovka nestačila Opatovu na zissk bodu z půdy Dukovan B

Domácí dvakrát skórovali a dvakrát šli pod sprchy

Dukovany hostily v sobotním fotbalovém utkání Opatov a bylo se rozhodně na co koukat. Do zápasu vstoupili lépe domácí a vytvořili si pár slibných šancí. Stav utkání se měnil poprvé ve 12. Minutě, kdy po rychle vhozeném autu Pelána utekl hostující obraně Soukup a prostřelil brankaře Kšíra. 1:0. O 4 minuty později se skóre opět měnilo, když se v roli nahravače ocitl opět Pelán, našel osamoceného Soukupa, který střelou k pravé tyči navýšil na 2:0. Hra se v dalších minutách vyrovnala. Zásadní zlom utkání přišel v rozmezí 33. až 36. minuty. Po faulu na hostujícího útočníka uviděl obránce Blažek rovnou červenou kartu a o 2 minuty později po druhé žluté kartě opustil hřiště i Pelán a domácí dohrávali v 9 lidech. Opatov tak měl bez mála hodinu čistého času na to, aby zápas otočil. Do konce prvního poločasu již branka nepadla a šlo se do kabin za stavu 2:0.

Hosté pouze snížili

Ve druhém poločase měli logicky ze hry více hosté, když drželi míč na svých kopačkách a kombinačně se snažili prosadit přes dobře zorganizovanou obranu Dukovan. Podařilo se jim to v 52. minutě, kdy utekl Daniel a překonal do té doby dobře chytajícího Křišťála. Stav 2:1. Hosté se drali za vyrovnáním, ale domácí obrana jim útočné plány úspěšné kazila. Navíc Dukovany mohly i v 9 lidech navýšit skóre, kdy z brejku vybídl Fojtášek osamoceného Soukupa, který ale lobem branku přestřelil. Do konce zápasu už branka nepadla a tak domácí i v 9 lidech dokázali vybojovat výhru 2:1.

SFK Dukovany 2001 B
Pislcajt Petr, hráč: Jsme velice rádi, že všechny body zůstaly doma.

M. Křišťál [-] - P. Blažek [-] , P. Jílek [-] , M. Fojtášek [-] , J. Fojtášek [-] - P. Beneš [-] , P. Jílek [-] , L. Pelán [-] , F. Smysitel [-] - D. Štork [-] (60. A. Čurda [-] ) , V. Soukup [-] -

FK Opatov
R. Kšír [-] - A. Švaříček [-] (80. J. Skála [-] ) , M. Kšír [-] , M. Šaroun [-] (13. M. Kružík [-] ) , R. Kabelka [-] , M. Čurda [-] , P. Jirka [-] , Z. Daniel [-] , F. Šinkovský [-] , M. Ježek [-] , J. Horáček [-]

ŽK: 32. F. Smysitel , 35. L. Pelán , 47. V. Soukup - 40. J. Horáček , 51. R. Kabelka . ČK: 33. P. Blažek , 36. L. Pelán .
Hráči zápasu: V. Soukup .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: NOVOTNÝ František - SOUKUP Radek (N), FORTELNÝ Jaromír (N).