11.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

--

--

Rapotice B nestačily na Myslibořice

17

Myslibořice napravily zaváhání z minulého kola a přivezly si z Rapotic B výhru 2:0

Hosté o dva góly lepší

V Rapoticích se od úvodu hrál bojovný fotbal, avšak s minimem šancí. Hosté měli velmi dobrý přechod do útoku, ale nedařilo se jim ve finální fázi. Domácí si vytvořili také několik náznaků šancí, ale rovněž nebyli úspěšní. Ve 22. minutě byli šťastnější Myslibořice, když odražený balón nechytatelně napálil Kunčík. Domácí mohli vzápětí srovnat, ale dvě dobré šance neproměnili. Myslibořice nebyli lepším týmem, ale rozhodně šťastnějším a ve 44. minutě využil chyby, jinak dobře chytajícího domácího brankáře, Dufek a zvýšil na 0:2.

Ve druhé půli již branka nepadla

Domácí mohli utkání po deseti minutách druhé půle zdramatizovat, ale Němec neproměnil penaltu. Obraz hry se ve druhé půli příliš nezměnil a domácím se stále nedařilo proměňovat šance. Hosté opět přežili dvě, tři dobré šance domácích a s blížícím se koncem zápasu se jim dařilo utkání kontrolovat a nakonec dokázali vybojovat tři body.

FC Rapotice B
Kolařík Aleš, vedoucí: Už několik zápasů po sobě se nám nedaří proměňovat šance. Do zápasu jsme se mohli vrátit penaltou, ale bohužel i zde nám scházelo štěstí. Soupeři by se dnes míč odrazil od tyče do branky, nám to tam prostě nespadne. Přitom hra byla v poli vyrovnaná, ale ve finální fázi se nám nedaří. Potřebovali bychom nějakou šmudlu, která skončí gólem a nakopne nás.

Z. Řepa [-] - R. Zezula [-] , A. Chatrný [-] (56. R. Strašák [-] ) , V. Němec [-] , M. Laš [-] (73. T. Laš [-] ) , P. Císař [-] , P. Opálka [-] , M. Dvořáček [-] , J. Dvořáček [-] , J. Tesař [-] (70. M. Oščádal [-] ) , M. Dobeš [-]