8.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

Hrotovice opět vítězí

19

Fotbalisté Hrotovic navázali na dobré výkony a porazili Kouty B vysoko 5:1

Domácí o dva góly lepší, hosté šli brzy do oslabení

Výsledkově probuzené Hrotovice přivítaly Kouty B a prahnuly po dalším vítězství. A začátek zápasu opět vyšel domácím, kdy ve 12. minutě dal na 1:0 Emil Pokorný. O tři minuty později bylo s hosty ještě hůř, protože v 15. minutě musel pod sprchy Radim Veselý. Toho využili domácí Tomášem Hadrabou a v 19. minutě Markem Růžičkou ke konfortnímu náskoku 3:0. Hostující Marek Dočekal alespoň ve 24. minutě snížil na 3:1.

Domácí ještě přidali dvě branky

Také ve druhém poločase domácí diktovali tempo a branky hosutjící síti přibývaly. Nejprve se trefil v 59. minutě Pavel Hrobař a konečnou podobu zápasu dal v 74. minutě Emil Pokorný - 5:1. Hrotovice si tak připsaly třetí výhru v řadě.

Sokol Hrotovice
Votava Libor: Jsme rádi, že jsme začali proměňovat naše šance.

F. Strohmer [-] - M. Růžička [-] (46. P. Hadraba [-] ) , J. Kučera [-] , E. Pokorný [-] , Z. Kovář [-] , P. Hrobař [-] (83. J. Hlavnička [-] ) , D. Denemarek [-] (75. T. Novotný [-] ) , J. Dufek [-] , L. Dvořák [-] , T. Hadraba [-] , F. Pekárek [-]

SK Kouty B
S. Kratochvíl [-] - R. Caha [-] (78. T. Pačinek [-] ) , P. Dočekal [-] , M. Dočekal [-] , R. Veselý [-] , L. Neuwirth [-] , Š. Janíček [-] , M. Myška [-] , Z. Doležal [-] , T. Štveráček [-] , M. Smejkal [-] (46. M. Poříz [-] )

ŽK: 35. E. Pokorný , 58. T. Hadraba , 72. D. Denemarek - 8. R. Caha , 32. P. Dočekal . ČK: 15. R. Veselý .
Hráči zápasu: J. Kučera , E. Pokorný .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: RYGL Antonín - ONDRÁČEK Radek (N), ŠABATA Libor (N).