8.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

Radotice se vrátily z debaklem v Okříškách B

19

Rezervní tým Okříšek B si zastřílel proti Radoticím a výrazně si vylepšil skóre

Domácí čtyřikrát udeřili

Okříšky B přivítaly na svém hřišti tým ze chvostu tabulky, celek z Radotic. Vstup do zápasu se povedl domácím na jedničku a to obzvlášť Viktoru Bulantovi, který v rozmezí 4. až 16. minuty vstřelil hattrick -3:0. Hosté pak ještě do přestávky inkasovali jednou, když se ve 42. minutě trefil Michal Večeřa -4:0.

Domácí ještě skóre navýšili

Po změně stran pak přidal pátý úder v 60. minutě střídající Jan Vochyán -5:0. Odevzdaní hosté pak ještě v závěru přidali tři góly. Nejprve v 84. minutě zvyšoval na 6:0 Karel Vostal a v 88. a 90. minutě přidal dvě branky další střídající hráč Lukáš Mareček -8:0.

SK Huhtamaki Okříšky B
Maruš Pavel, trenér: Soupeř byl odevzdaný a celý zápas se hrál v našem rytmu. Utkání bylo zcela jednoznačné.

M. Hvězda [-] - T. Dočkal [-] , P. Netolička [-] (52. J. Vochyán [-] ) , T. Binka [-] , F. Rampír [-] (70. M. Hobza [-] ) , V. Bulant [-] (60. L. Mareček [-] ) , L. Mašek [-] , J. Dokulil [-] (46. F. Koreš [-] ) , J. Jůza [-] , M. Večeřa [-] (46. J. Hroch [-] ) , K. Vostal [-]