Jakubov v Opatově neudržel vedení

20

Opatov si v domácím zápase připsal strastiplnou výhru a dotáhl se k čelu tabulky

Hosté o gól lepší

Opatov v minulém kole po neúspěšné stahující jízdě v Třebenicích chtěl naplno zabodovat s týmem druhé půlky tabulky Jakubovem. Hosté byli trochu překvapivě vyrovnaným soupeřem a navíc se ve 33. minutě ujali Tomášem Veselským vedení 0:1, které taky do konce první půle uhájili.

Domácí otočili vývoj zápasu

Druhý poločas hostům také vyšel skvěle, když v 60. minutě je poslal do dvoubrankového vedení Pavel Dvořák - 0:2. Až potě zvedli domácí hlavu a začali pomalu otáčet vývoj zápasu. Nejprve v 62. minutě snížil na 1:2 Zdeněk Daniel, aby o 7 minut později vyrovlan na 2:2 Petr Jirka. Domácí tým byl v euforii a v 79. minutě Martin Ježek dokonal obrat - 3:2. A to ještě nebylo z jejich strany vše, když v 82. minutě Petr Jirka navyšoval již na 4:2. Zdrcení hosté již pouze v 90. minutě snížili na 4:3 Pavlem Matušinou.

Družstevník Jakubov
Pospíchal Tomáš, trenér: Bohužel jsme nevyužili vedení 2:0 a zcela odpadli.

Počet diváků: 60. Rozhodčí: VALA Vladimír - KVAISER Jiří (N), POSPÍCHAL Tomáš (N).