7.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

Kouty B doma vítězně proti Radoticím

18

Kouty B se výhrou nad Radoticemi posunuli v tabulce před svého soupeře

Domácí o gól lepší

V Koutech se představily Radotice. Domácí toužili po vítězství, které by je posunulo před svého soupeře. Po počateční oťukávané se ve 26. minutě dostali do vedení právě domácí zásluhou Davida Navrkala - 1:0. Domácí se ze svého vedení dlouho neradovali, protože ve 29.minutě vyrovnal Jan Čech -  1:1. Divokou šestiminutovku zakončil ve 32. minutě Tomáš Štveráček, který opět přikolonil misku vah na domácí stranu - 2:1.

Ve druhé půli již branka nepadla

Ve druhém poločase se hosté snažili o vyrovnání, ale pevná domácí obrana dokázala odolávat výpadům Radotic. Kouty B si tak připsaly důležitou výhru ve vyrovnané tabulce.

SK Kouty B
Smejkal Michal, hrající asistent trenéra: V těžkém utkání jsme vyválčili tři body.

SK Kouty B
O. Veselý [-] - Š. Janíček [-] (78. L. Diviš [-] ) , Z. Doležal [-] (86. F. Neuman [-] ) , L. Paiskr [-] , R. Komínek [-] , T. Štveráček [-] , D. Navrkal [-] (75. T. Pačinek [-] ) , M. Smejkal [-] , P. Dočekal [-] , M. Dočekal [-] , S. Čech [-]

TJ Družstevník Radotice
M. Novák [-] - V. Liška [-] , P. Tobolka [-] , L. Kaderábek [-] (73. D. Kincl [-] ) - M. Tobolka [-] , O. Navrátil [-] , L. Tříletý [-] , J. Nevěčný [-] (57. B. Mbemba [-] ) , J. Čech [-] - J. Tengeri [-] , S. Michal [-] -

ŽK: 4. L. Kaderábek .
Hráči zápasu: D. Navrkal - J. Čech .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: VRZAL Vlastimil - KOUKAL František (N), ZIMOLA Zdeněk (N).